חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 62854-01-19 - דניאל שלום נ' דנה קוסמטיקס בע"מ ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 62854-01-19 - דניאל שלום נ' דנה קוסמטיקס בע"מ ואח'

ת"א (תל-אביב-יפו) 62854-01-19

דניאל שלום

נ ג ד

1. דנה קוסמטיקס בע"מ

2. יצחק סער

3. אריאל דוידוב

4. אלכסיי גילילוב

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[16.03.2020]

לפני הדס פלד כבוד השופטת

החלטה

 

לפניי בקשה לגביית עדות באמצעות היוועדות חזותית (כינוס וידאו).

 

רקע ותמצית טענות הצדדים-

1. המבקשת הגישה כנגד המשיבים תביעה על סך 405,153 ₪ בגין טענות להפרת הסכם, מרמה, חוסר תום לב במו"מ ועשיית עושר שלא במשפט.

2. בכתב התביעה נטען, כי המשיבים גזלו מהמבקשת את זכויות השיווק הבלעדיות בישראל, של מותג הקוסמטיקה "Phyts", מבלי לשלם כל תמורה חרף הסכמות הצדדים בעניין זה.

המבקשת טוענת, כי עקב האמון הרב שרכשה כלפי המשיב 2 ולאור העובדה כי עיקרי ההסכם בין הצדדים הוסכמו ונכתבו בפגישות שהתקיימו באוגוסט 2018, סיכמו הצדדים, כי המבקשת תפנה לעורך דין לעריכת טיוטת הסכם שתועבר להערות הנתבע 2, ובמקביל יתחילו הצדדים בהוצאת ההסכם אל הפועל. אולם, לאחר העברת הסחורה, פרטי האתר, ערוץ היו טיוב, קטלוגים, רישיונות מקוריים וקישור לחברה הצרפתית, לא חתמו המשיבים על ההסכם, לא שילמו את התמורה המוסכמת ואף פעלו באופן עצמאי מול החברה הצרפתית.

3. המשיב 2 טוען מנגד, כי המו"מ לא הבשיל לכלל הסכם בין הצדדים וכי במהלך המו"מ עזבה המבקשת את הארץ יחד עם בני משפחתה. עוד טוען המשיב לחוסר תום לב מצד המבקשת, שכן לאחר עדכון מנציג החברה הצרפתית, גילה כי המבקשת אינה עומדת בתנאי הסכם הרישיון, היות ואינה עומדת במכסת ההזמנות והמכירות המוגדרת. לטענתו, פעלה המבקשת להעברת הסחורה באופן בהול, בטענה כי היא חייבת לפנות מקום אחסון וכי ניסתה למכור לו סחורה פגומה. המשיב 3 טוען, כי הנתבעים לא עסקו בכל פעילות הקשורה למוצרי המבקשת, למעט ביצוע בדיקה פיזית של המוצרים ומפגש אחד עם היצרן בתאום עם המבקשת.

4. המבקשת אשר הגישה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח