חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"א (תל-אביב-יפו) 67970-11-19 - פלוני נ' קופת חולים מאוחדת, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"א (תל-אביב-יפו) 67970-11-19 - פלוני נ' קופת חולים מאוחדת

ת"א (תל-אביב-יפו) 67970-11-19

פלוני

נ ג ד

קופת חולים מאוחדת

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[05.05.2021]

לפני אורלי מור-אל כבוד השופטת

החלטה

 

החלטה זו עניינה בקשת התובע להגשת ראיות נוספות לאחר שהוגשו ראיות הנתבעות וכאשר התיק קבוע להוכחות.

 

תמצית העובדות וטענות הצדדים

1. המדובר בתביעה בגין נזקי גוף שנגרמו לתובע לטענתו, בעקבות טיפול רשלני, של רופא מטעם הנתבעת, שלטענתו לא אבחן נכוחה את מצבו הבריאותי בעת הבדיקה לאחר שהתובע לא חש בטוב ולא נקט את האמצעים הנדרשים, דבר שגרם לכך שלאחר שהתובע יצא מחדר הבדיקה נפל ונפגע. התובע היה בן כ- 17 במועד האירוע.

2. לאחר שהצדדים לא הגיעו להסכמות, נקבע התיק להוכחות. בפן העובדתי, הסתפק התובע בהגשת תצהיר מטעמו בלבד, על אף שאין חולק שאביו היה עמו בחדר הבדיקה. הנתבעת הגישה את תצהיר הרופא הרלוונטי.

3. לאחר הגשת ראיות הנתבעת, מבקש התובע להשלים את הראיות מטעמו בכך שיוסף תצהיר של אביו, בטענה שהתפלא לראות שהרופא צייר תמונה עובדתית שגויה השונה מהותית מזו המוכרת לו ולאביו אשר נכחו באירוע כתוצאה ממנו נפגע. לטענתו, כאשר היו בחדר שלושה אנשים, יש לאפשר לאביו להגיש תצהיר המתאר את העובדות כפי שראה בעיניו. לטענתו, הגשת הענות לבקשה לא תגרום לכל נזק לנתבעת, ואין בכך כדי להעניק לו יתרון דיוני וצירוף תצהיר האב ישפוך אור על העובדות ויאפשר לבית המשפט להכריע במחלוקת באופן צודק.

4. הנתבעת מתנגדת לבקשה וטוענת שאין מקום להוסיף תצהיר נוסף בשלב מאוחר בו התיק קבוע להוכחות בעוד פחות מחודשיים. הנתבעת מפנה לפסיקת בית המשפט לפיה על בעל דין להגיש ראיותיו במקשה אחת ומוסיפה שתצהיר התובע שהוגש לבקשה אינו מבהיר ומנמק את הצורך בהגשת תצהירו של האב. הנתבעת מוסיפה עוד שזירת המחלוקת הייתה ידועה בשלבים המוקדמים שבהליך, ולא היתה כל הפתעה בפירוט העובדתי המופיע בתצהירו של הרופא.

 

דיון והכרעה

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח