חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"ד (אשדוד) 4046-02-18 - מדינת ישראל נ' דוד מגן
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ד (אשדוד) 4046-02-18 - מדינת ישראל נ' דוד מגן

ת"ד (אשדוד) 4046-02-18

מדינת ישראל

נ ג ד

דוד מגן

-ע"י עו"ד בן עמי-עוז

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתעבורה באשדוד

[01.12.2019]

לפני הגר אזולאי אדרי כבוד השופטת

גזר דין

 

הנאשם הורשע בעבירות כמפורט בכתב האישום, בכך שנהג בחוסר זהירות, לא נתן זכות קדימה בפנייה שמאלה וגרם לתאונת דרכים שכתוצאה ממנה נחבל בגופו הנהג המעורב חבלות של ממש, בדמות שבר בקרסול ושבר בפמורלי. הנפגע אושפז, נותח ונזקק לשיקום.

הנאשם , יליד 1957. נוהג משנת 1983 ולחובתו 25 הרשעות קודמות בתעבורה.

הצדדים הציגו הסדר מסגרת, על פיו התביעה תעתור ל-8 חודשי פסילה בפועל, פסילה על תנאי והתחייבות חלף קנס וההגנה רשאית לעתור בעניין סעיף הפסילה, ל-3 חודשי פסילה בפועל.

באת כוחה של המאשימה ביקשה לכבד את ההסדר ברף העליון בשל העובדה שמדובר בנהג הסעות מקצועי ולנוכח תוצאות התאונה והחבלות שנגרמו לנהג המעורב. עוד טענה, כי הנאשם לא נפסל פסילה מנהלית.

מנגד, טענה באת כוחו של הנאשם, כי הנאשם הודה ולקח אחריות על מעשיו בהזדמנות הראשונה, כי מדובר בעבירה משנת 2017 ובתאונה שאינה מגלה רשלנות ברף הגבוה. עוד טענה, לנסיבותיו האישיות של הנאשם, שהינו יליד 1957, אשר נאלץ לעזוב את מקום עבדותו ולהתפרנס מעבודה פיזית של נשיאת שקי בטון ומלט ואינו משמש עוד כנהג הסעות.

בא כוח הנאשם טענה למחדלי חקירה ולכשלים ראיתים בשלם הוצג ההסדר. טענה, כי מדובר בתאונה בה אין הסבר לאופן בו קרתה, אלא המדובר בגרסה מול גרסה והציגה פסיקה של מקרים דומים בהם בתי משפט התחשבו והשיתו פסילה אף מתחת לפסילת המינימום הקבועה בחוק.

בא כוח המאשימה ציינה כי היא שוחחה טלפונית עם הנפגע באשר למצבו הרפואי העדכני וכי הנפגע אמר לה שנזקק לעבור שני ניתוחים וכי היה מאושפז בבית החולים ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח