חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ט (חדרה) 63714-12-20 - מטרו אופנה בע"מ ע"י נ' ג'יירו 26 אינטרנשיונל בע"מ ע"י, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ט (חדרה) 63714-12-20 - מטרו אופנה בע"מ ע"י נ' ג'יירו 26 אינטרנשיונל בע"מ ע"י

ת"ט (חדרה) 63714-12-20

מטרו אופנה בע"מ ע"י

נ ג ד

26 ג'יירו אינטרנשיונל בע"מ ע"י

עו"ד ב"כ ענר בר אילן

בית משפט השלום בחדרה

[26.03.2021]

כב' הרשמת הבכירה טלי מירום

החלטה

 

1. בפניי התנגדות לביצוע שיק על סך של 50,000 ₪, משוך מחשבונה של המבקשת לפקודתה של המשיבה, לזמן פרעון 25.9.2020, שהגישה המשיבה בלשכת ההוצאה לפועל בחדרה. השיק סורב בשל אי כיסוי מספיק ובשל מתן הוראת ביטול.

2. המבקשת הגישה התנגדות לביצוע השיק. בתצהירו של מנהל המבקשת, עדי רן לוי, שצורף להתנגדות נטען, כי המבקשת עוסקת בתחום הקמעונאות והטקסטיל וכי בינה ובין הזוכה התקיימה התקשרות עסקית במסגרתה סיפקה לה הזוכה אביזרים לתחפושות פורים. לטענתה, השיק נשוא התביעה לא הוצא על ידי המבקשת, הוא אינו נושא את חותמתה והחתימה עליו כפי הנראה זוייפה. מכאן, נטען, שעל המשיבה להוכיח את מהימנות החתימה על השטר. עוד טענה המבקשת, כי לבקשת הביצוע לא צורפה כרטסת הנהלת החשבונות שמנהלת המשיבה בעניינה ואף לא חשבונית המס הרלוונטית לחוב נשוא התביעה.

3. המשיבה השיבה על ההתנגדות וטענה כי דינה להידחות. בתשובתה פירטה את נסיבות מסירת השיק נשוא התביעה, כמו גם שיקים נוספים, על ידי מנהל המבקשת עצמו לידי אחר מבעלי המשיבה עבור סחורה שסופקה למבקשת. לטענתה, אין ממש בטענת זיוף החתימה שהעלתה המבקשת, אשר נטענה באופן סתמי ובעלמא, מה גם שאין היא יכולה לעמוד לנוכח הדמיון הרב שבין החתימה שעל השיק ובין דוגמאות חתימה רבות של המבקשת שצירפה המשיבה לתשובתה, מתוך תיק המבקשת ברשות התאגידים. אשר לטענת המבקשת לפיה לא צורפו לבקשת הביצוע כרטסת ו/או חשבונית, הרי שלטענת המשיבה אין מקום לצירוף מסמכים אלו בתובענה שטרית המבוססת על שטר שדינו כדין פסק דין; עם זאת ולמעלה מן הצורך, צורפה הכרטסת לתשובה, וממנה עולה כי למבקשת חוב של 117,713.60 ₪ כלפי המשיבה. כן צורפו לתשובה, בין השאר, תצהירו של נהג המשיבה המצהיר על אספקת הסחורה לחנותה של המבקשת; תצהירו של סוכן המשיבה, המצהיר על השתלשלות העניינים בדבר התשלום עבור הסחורה, במעורבות הקַניינית של המבקשת; תצהירו של אחד מבעלי המשיבה, המצהיר על כך שהשיק נשוא התביעה נמסר על ידי מנהל המבקשת לידיו של בעליה השני של המשיבה, בנוכחותו; ותצהירו של בעלי השני של המשיבה, התומך בכלל עובדות התשובה.

 

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח