חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ט (ראשון-לציון) 33051-10-19 - כרמית איילה שגיב נ' י.ס.ד. סרור בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ט (ראשון-לציון) 33051-10-19 - כרמית איילה שגיב נ' י.ס.ד. סרור בע"מ

ת"ט (ראשון-לציון) 33051-10-19

כרמית איילה שגיב

נ ג ד

י.ס.ד. סרור בע"מ

בית משפט השלום בראשון-לציון

[05.03.2020]

כבוד הרשמת שלי רוזמן פרקש

החלטה

 

1. לפניי התנגדות לבקשת ביצוע 5 שיקים בסך כולל 96,000 ₪, אשר הוגשה ללשכת ההוצאה לפועל והועברה לבית המשפט, משוכים מאת בנק הפועלים, מזרחי-טפחות ולאומי.

2. תמצית טענות המבקשת, עו"ד במקצועה, כי מדובר במעשה נוכלות, זיוף ועקיצה מרושעת של בן-זוגה לשעבר אשר הציג עצמו כבעל ממון (להלן: "צד ב'"). נטען, כי צד ב' שכנע את המבקשת לפתוח עבורו חשבון בנק ייעודי בבנק הפועלים לשם הפעלת עסקו, כסוחר בכלי-רכב (ר' ס' 13 להתנגדות; עמ' 1, שו' 26). נטען כי לחשבון בנק זה הופקד במשך כשנה סך כולל כ-250,000 ₪ ובוצעו משיכות בהתאם, אלא שלא כל הכספים שהגיעו לידי צד ב' הופקדו לחשבון והוסתרו מהמבקשת. בשלב מסוים, החליטה המבקשת להפסיק את מתן הרשות להשתמש בחשבון הבנק ובשיקים. צד ב' החל אז להתלונן, כך נטען, כי המבקשת "מייבשת" אותו, כלשונה וביקש שתמסור לידיו מספר שיקים נוספים. כעבור זמן מה, החלו להתבצע הפקדות של שיקים מאת בנק לאומי והמבקשת הבינה, כך נטען, כי בידי צד ב' פנקסי שיקים מאת בנק המזרחי ולאומי. ביום 12.5.19, הגישה המבקשת תלונה במשטרה.

3. טענות המבקשת סבוב אפוא סביב זיוף חתימתה, אי צירוף הסכם הלוואה וחשבונית מאת המשיבה העוסקת במתן אשראי חוץ-בנקאי, וכן אי אחיזה כשורה והעדר תום-לב.

4. כידוע, בשלב ההתנגדות בית המשפט אינו נדרש ואינו בוחן את אחיזת המשיבה בשטרות. ההנחה היא, בשלב זה, כי המשיבה היא על פניו לכאורה אוחזת כשורה בשטרות.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח