חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"ט (תל-אביב-יפו) 35422-11-18 - נמני דוד נ' תנובה - מרכז שיתופי לשיווק תוצרת חקלאית בישראל בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ט (תל-אביב-יפו) 35422-11-18 - נמני דוד נ' תנובה - מרכז שיתופי לשיווק תוצרת חקלאית בישראל בע"מ

ת"ט (תל-אביב-יפו) 35422-11-18

נמני דוד

עו"ד על ידי ניצחון גואטה

נ ג ד

תנובה - מרכז שיתופי לשיווק תוצרת חקלאית בישראל בע"מ

עו"ד על ידי שטיין עיני סופיה

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[03.03.2020]

לפני נמרוד אשכול כבוד השופט

החלטה

 

 

רקע וטענות הצדדים

1. זוהי התנגדות לביצוע שני שטרי חוב ובקשה להארכת מועד להגשתה. שני השטרות הינם ע"ס 100,000 ₪ כ"א, ומשוכים לפקודת תנובה מרכז שיתופי לשיווק תוצרת חקלאית בישראל בע"מ (להלן: "המשיבה"), כאשר עושה השטר הינה חברת קפה על הים בע"מ (להלן: "החברה"). לשטר הראשון, מיום 18.8.2010, ערבים ה"ה יניב נימני ודוד נימני (להלן: "יניב" ו"המבקש" בהתאמה). לשטר השני, מיום 15.3.2011, ערבים ה"ה דוד נימני ורונן נימני (להלן: "רונן").

2. המבקש טוען כי לא בוצעה לו מסירה כדין של האזהרה מלשכת ההוצאה לפועל, שכן המסירה בוצעה לבנו אשר מתגורר בכתובת אחרת עם אשתו ובנו. כמו כן, לא צורף אישור המסירה ולא צוין בתצהיר מבצע המסירה אם אישור המסירה נחתם. הוטעם כי בנו של המבקש הודיע למבצע המסירה כי המבקש אינו מתגורר בכתובת זו, וסירב לחתום על אישור המסירה. נוסף על כן, יצרו המבקש וב"כ קשר עם משרד ב"כ המשיבה בבקשה לקבל העתקים מן הבקשה לביצוע שטר ואישור המסירה אך סורבו.

3. לגופו של עניין, בפי המבקש מספר טענות. המבקש גורס כי לא היה חותם על שטרי חוב במועד בו שטרי החוב דנן נחתמו לכאורה, שכן בשנת הוכרז בשנת 2007 כפושט רגל, וביום 30.8.2015 ניתן לו צו הפטר, היינו במועד בו נחתמו שטרי החוב היה המבקש מוכרז כפושט רגל. יתרה מזאת, המבקש טוען כי החתימה הנחזית על שטרי החוב אינה חתימתו, וכך גם כתב היד אינו כתב ידו. עוד טוען המבקש, כי מעולם לא חתם או נתבקש לחתום על שטר חוב להבטחת חובותיה או התחייבויותיה של החברה כלפי המשיבה, וכי מעולם לא היה לו תפקיד כלשהו בחברה או אחריות ניהולית כלשהי, והוא עבד בה כשכיר ואך ורק במטבח.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח