חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (באר-שבע) 36603-02-17 - מדינת ישראל נ' פלוני
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (באר-שבע) 36603-02-17 - מדינת ישראל נ' פלוני

ת"פ (באר-שבע) 36603-02-17

מדינת ישראל

נ ג ד

פלוני (עציר)

ע"י ב"כ עו"ד אורי בן נתן

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע

[01.10.2020]

כבוד השופטת גילת שלו

החלטה

 

הנאשם הורשע על פי הודאתו בביצוע עבירות של הריגה- עבירה לפי סעיף 298 לחוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן- החוק), חבלה חמורה בנסיבות מחמירות- עבירה לפי סעיף 333 בנסיבות סעיף 335(א)(1) לחוק, נסיון לגניבת רכב- עבירה לפי סעיפים 413ב ו-25 לחוק, ונהיגה ללא רישיון נהיגה- עבירה לפי סעיף 10(א) לפקודת התעבורה. בקצרה ייאמר, כי על פי עובדות כתב האישום המתוקן בהן הודה הנאשם, ביום 15.9.16 בסמוך לשעה 04:00, הגיע הנאשם לבאר שבע כשהוא נוהג ברכב גנוב ביחד עם קרוב משפחתו ס ז"ל (להלן- המנוח), על מנת לבצע עבירות רכוש; וכאשר שוטרים הבחינו בהם, נמלטו השניים בנסיעה מהירה ברכב הגנוב, תוך שהנאשם לא שעה להוראות שוטרים לעצור, ובשלב מסוים חצה צומת בניגוד לאור אדום ברמזור, והתנגש בעוצמה באוטובוס שחצה את הצומת באור ירוק. כתוצאה מההתנגשות נגרמו למנוח חבלות רבות ומותו נקבע במקום, נהג האוטובוס נחבל בגופו, והנאשם עצמו נפצע באורח קשה מאד ועבר אשפוז בבית החולים ושיקום ארוך בבית לוינשטיין.

הודאת הנאשם נמסרה ביום 15.10.18, כחלק מהסדר טיעון אליו הגיעו הצדדים, זאת לאחר שבתחילת ההליך ניתנו דחיות לא מועטות, בין היתר על מנת לבחון את טענת הנאשם ובאי כוחו השונים, כי בעקבות פציעתו בתאונה מושא כתב האישום, הוא אינו כשיר לעמוד לדין.

במסגרת ההסדר תוקן כתב האישום באופן משמעותי, והוסכם כי הטיעונים לעונש יידחו לאחר קבלת תסקיר של שירות המבחן, אך לא הושגה הסכמה לעניין העונש. עוד הודיעו ב"כ הצדדים, כי במסגרת ההסדר יוכלו הצדדים להביא ראיות בנוגע למצבו הרפואי של הנאשם, לרבות ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח