חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (חיפה) 5472-04-19 - מדינת ישראל מדינת ישראל נ' אלון שמס
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (חיפה) 5472-04-19 - מדינת ישראל מדינת ישראל נ' אלון שמס

ת"פ (חיפה) 5472-04-19

מדינת ישראל מדינת ישראל

נ ג ד

אלון שמס

בית משפט השלום בחיפה

[02.06.2021]

בפני אורית קנטור, שופטת בכירה כב' השופטת

ב"כ הנאשם - עו"ד ברדוגו

גזר דין

 

 

עובדות:

1. הנאשם הורשע על פי הודאתו בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות לפי סעיף 415 סיפא לחוק העונשין, תשל"ז-1977 (להלן: "החוק") - אישומים ראשון עד הארבעה עשר, שישה עשר עד העשרים וארבעה והעשרים ושישה, זיוף בנסיבות מחמירות לפי סעיף 418 סיפא לחוק-אישומים ראשון עד השלושה עשר, שישה עשר עד העשרים וארבעה והעשרים ושישה, שימוש במסמך מזוייף בנסיבות מחמירות לפי סעיפים 420 ו-418 סיפא לחוק -אישומים ראשון עד השלושה עשר, שישה עשר עד העשרים וארבעה והעשרים ושישה וניסיון לקבלת דבר במרמה לפי סעיפים 415 רישא ביחד עם סעיף 25 לחוק - אישומים חמישה עשר ועשרים וחמישה.

2. על פי עובדות כתב האישום, עובר לתאריך 29/10/2015, רכש הנאשם מחברת "אפטר יו" שעיסוקה מכירת שירותי פרסום באינטרנט, "לידים" שהינם פרטי התקשרות של לקוחות פוטנציאליים, בתחום ההלוואות. בין השנים 2015-2016 נהג הנאשם להתקשר או לשלוח מסרונים לאנשים אשר פרטי ההתקשרות עמם, נרכשו מחברת "אפטר יו", ולהציע להם ליטול הלוואה, בידיעה כי אין בכוונתו להעמיד לרשותם הלוואה ובמטרה להונות. האנשים אשר נענו להצעתו של הנאשם התבקשו על ידי הנאשם, שהציג עצמו בפניהם בכזב בשמות בדויים, להמציא לידיו מסמכים שונים, ביניהם תלושי משכורת, מספר תעודת זהות ותדפיסי בנק. לאחר שליחת המסמכים לנאשם, הנאשם נהג להודיע להם כי הלוואתם אושרה והיה קובע להם פגישה. הנאשם מסר למתלוננים כי יגיע שליח מטעמו אשר יחתים אותם על חוזה ההלוואה וימסור לידיהם שיק על סכום ההלוואה, מסר לידיהם שיק אותו זייף על סכום ההלוואה וקיבל לידיו כספים במזומן בעבור הקמת ההלוואה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח