חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (ירושלים) 113/03 - מדינת ישראל נ' שרה וולך ואח',  
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (ירושלים) 113/03 - מדינת ישראל נ' שרה וולך ואח'

ת"פ (ירושלים) 113/03

מדינת ישראל

נ ג ד

1. שרה וולך

2. יפה גארביאן


בית המשפט המחוזי בירושלים

[29.07.2004]


כבוד השופטת חנה בן-עמי


בשם הנאשמות - עו"ד יאיר גולן

 

פסק דין

 

1.    בגדר הסדר טעון אליו הגיעו הצדדים, הודו הנאשמות בעובדות כתב האישום כפי שתוקן, תוך שנקבע - בשלב ראשון ללא הרשעה - כי הן בצעו את העבירות המיוחסות להן: תקיפה סתם וכליאת שווא, עבירות לפי סעיף 379 ו-377 רישא לחוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן: חוק העונשין).

2.    כמפורט בכתב האישום המתוקן בתקופה הרלוונטית, כלהלן , היתה נאשמת 1 מורה בכתה ב' בביה"ס תדהר, שהינו בי"ס כוללני לחינוך מיוחד המתמקד בילדים עם ליקויי למידה ורב בעייתיים, רובם מאוכלוסיות סוציואקונומיות נמוכות (להלן: בית הספר) ונאשמת 2 היתה סייעת באותה כתה.

במהלך שנת הלימודים, בתקופה שבין 1.9.99 ועד יוני 2000, במספר מועדים שאינם ידועים במדויק למאשימה, הכניסו הנאשמות שני ילדים שהתפרעו בכתה, לכוך בגודל מטר וחצי על מטר וחצי לערך, שמצידו האחד מתחבר עם דלת לכיתה ומצידו האחר, הפונה לחצר, היו סורגים. (להלן, כלשון כתב האישום: הכלוב).

הילדים - כל אחד בנפרד - הוכנסו לכלוב תוך כדי דחיפתם ותוך שהנאשמות נעלו את הדלת המפרידה בין הכיתה לבין הכלוב מאחוריהם. הם הוחזקו במקום לפרקי זמן של כ-20 דקות בכל פעם.

3.    כפי שהוסכם במסגרת הסדר הטעון הוזמן תסקיר שירות המבחן אודות שתי הנאשמות. כ"כ הוסכם כי תיקי הקטינים המתלוננים יועברו לעיון ביה"מ וכי הטעון לענין העונש, כמו גם לענין ההרשעה, יהיה פתוח.

4.    ב"כ המאשימה הרחיבה בטעוניה לענין חומרתן של העבירות. היא הדגישה את העובדה כי הקטינים ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח