חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (ירושלים) 20705-01-19 - מדינת ישראל נ' ע' א' א' ח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (ירושלים) 20705-01-19 - מדינת ישראל נ' ע' א' א' ח'

גזר דין

 

 

רקע

1. כנגד הנאשם הוגש כתב האישום ממנו עולה, כי הנאשם נשוי מזה כ-17 שנה לנ.א.ח (להלן: "המתלוננת"). השניים מתגוררים בדירה בבניין ב------ 2, ------ ירושלים (להלן: "הדירה") יחד עם בנם המשותף ועם שתי בנותיה הבוגרות של המתלוננת מנישואים קודמים. בתקופה שקדמה למעצרו של הנאשם, התדרדרו היחסים בין הנאשם לבין המתלוננת ובנותיה והתגלעו מריבות רבות ביניהם (להלן: "הסכסוך").

2. במועד שאינו ידוע במדויק למאשימה, עובר למועד האירוע, בשל הסכסוך, גמלה בליבו של הנאשם החלטה להצית את הדירה. ביום 30.12.18 סמוך לשעה 10:00, נטל הנאשם בקבוק פלסטיק בנפח ליטר וחצי, ניגש למספר פועלים שהיו בקרבת מקום, ביקש מהם מעט בנזין אותו מילא בבקבוק ושב לדירה. הנאשם נטל מהדירה שני תיקים ובהם מסמכים אישיים, הוציא אותם מהדירה והביא אותם לקרוב משפחתו הגר בקרבת מקום. לאחר מכן הוציא הנאשם מהדירה שני בלוני גז אשר היו בתוכה. בהמשך לאמור שפך הנאשם מעט בנזין במספר מוקדים בתוך הדירה הצית את המוקדים באמצעות מצית אשר הייתה ברשותו ועזב את הדירה. לאחר צאתו מהדירה התקשר הנאשם למוקד מגן דוד אדום ודיווח כי הצית את ביתו.

3. כתוצאה ממעשיו של הנאשם פרצה שריפה בדירה אשר הסבה נזק רב לדירה ולרכוש בה, וכן סיכנה סיכון ממשי את הדירות הסמוכות. בין היתר, חדר ההורים נשרף כליל וכן ניזוקו חדרים נוספים בבית. בנוסף, עשן סמיך התפשט בכל הבניין. בני משפחת אבו נג'מה, המתגוררת בשכנות לנאשם באותו הבניין, שהו באותה העת בדירתם. צוות לוחמי האש אשר הגיע למקום חילץ את בני המשפחה. ת' א' נ', נפגעה כתוצאה משאיפת העשן ופונתה לבית החולים לצורך השגחה. במעשיו האמורים לעיל שילח הנאשם אש במזיד בדבר לא לו.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח