חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (ירושלים) 476/95 - מדינת ישראל נ' ניסים אגרנט
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (ירושלים) 476/95 - מדינת ישראל נ' ניסים אגרנט, ~

ת"פ (ירושלים) 476/95

מדינת ישראל

נגד, ~

ניסים אגרנט, ~ , ~

בבית משפט השלום בירושלים , ~

[9.6.97]

לפני ד' פרנקל השופט

ה כ ר ע ת ד י ן, ~

ה כ ר ע ת ד י ן

השופט ד. פרנקל

1. אמר החכם מכל אדם, "שלושה המה נפלאו ממני וארבעה לא ידעתים: דרך הנשר בשמים, דרך נחש עלי צור, דרך אוניה בלב-ים ודרך גבר בעלמה" (משלי ל'). תיק זה עוסק בסוג הרביעי. כתב-האישום, הורתו ולידתו במערכת קשרים אינטימית בין הנאשם לבין עדת-התביעה מס' 1 - מרי שטרית (להלן: המתלוננת).

2. אין מחלוקת על כך שהנאשם היה בכל-עת רלבנטית לכתבאישום זה תושב קבוע בעתלית ועיסוקו מנכ"ל חב' לאורטופדיה (ראה דבריו בעמ' 30). לדבריו הוא פגש במתלוננת, שמוצאה מיקנעם, לראשונה בעת פעילותם המשותפת בפריימריס של הליכוד בשנת 1992. לדבריו הוא היה עוזרו של דוד לוי ומאחר והתעכבו בעבודה עד שעה מאוחרת בת"א הסכים להסיעה ברכבו, יחד עם אחרים, בדרך חזרה צפונה (עמ' 19). הנאשם היה אז נשוי, כבן 40, והמתלוננת רווקה כבת 21 אחרי שיחרורה מצה"ל. מאז אותה נסיעה נקשרו ביניהם קשרים שהפכו עד מהרה להיות אינטימים וקבועים. כעבור חודשים אחדים היא החלה את לימודיה באוניברסיטה העברית בירושלים כסטודנטית למדעי-המדינה וסוציולוגיה ועברה להתגורר במעונות הסטודנטים, ברח' אידלסון בהר-הצופים שבירושלים (ראה עמ' 1 לעדותה).

3. ליחסים ביניהם היו עליות ומורדות (ראה דבריו בעמ' 19). מדי פעם היה ממתין לה בקמפוס בהר-הצופים, והיה מזמין אותה לבלות עמו בבתי-מלון שונים בעיר, ולפעמים גם מחוץ לעיר ופעם הזמינה גם לחו"ל. היא נזקקה למקום עבודה והוא הסדיר לה לעבוד בעסקיו למספר חודשים - בירושלים. לדבריה, היא השתדלה להסתיר את קשריה איתו מחברותיה וחבריה לספסל הלימודים, מאחר והתביישה, שכן לא רק שהיה נשוי ואבא לילדים, אלא גם מחמת פער הגילים הגדול ביניהם. יחד עם זאת, באשר להוריה (שהיו גרושים), אומנם תחילה הסתירה את הקשר מהם, אולם כעבור מספר חודשים הודתה בפני אמה על קיום אותו קשר, ואף הפגישה את הנאשם עם הוריה, והם למדו להכיר אותו.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח