חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (ירושלים) 67633-02-20 - מדינת ישראל נ' אדם אבו עסב
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (ירושלים) 67633-02-20 - מדינת ישראל נ' אדם אבו עסב

ת"פ (ירושלים) 67633-02-20

מדינת ישראל

נ ג ד

אדם אבו עסב

בית משפט השלום בירושלים

[06.12.2020]

כבוד השופטת ג'ויה סקפה שפירא

ב"כ הנאשם - עו"ד מוסטפא יחיא

גזר דין

 

 

1. הנאשם הורשע, על פי הודאתו בעובדות כתב אישום מתוקן בשנית, הכולל שני אישומים, בעבירות רכישת והחזקת נשק והחזקת תחמושת ובעבירת קשירת קשר לרכישת נשק.

במהלך שנת 2012, במועד שאינו ידוע במדויק, על רקע סכסוך של הנאשם עם אחרים, רכש הנאשם נשק חצי אוטומטי מסוג FNקליבר 9 מ"מ, יחד עם 40-50 כדורים, מאדם המכונה בלאל בסכום של 12,000 ₪. הנאשם הטמין את הנשק בעליית גג ביתו. במועד לא ידוע במהלך שנת 2019, העביר הנאשם את הנשק מעליית הגג אל מוסך שבבעלותו. הנאשם החזיק בנשק ובתחמושת עד ליום מעצרו, וכן החזיק בביתו מחסנית ריקה ושני כדורים. בשל כך הורשע הנאשם בעבירות רכישת והחזקת נשק והחזקת תחמושת שיוחסו לו באישום הראשון.

כשלושה עד ארבעה חודשים לפני מעצרו, החליט הנאשם יחד עם אחר לרכוש שני רובי M16תמורת 19,000 ₪ כל אחד. בהמשך, האחר פנה אל הנאשם ועדכן אותו כי אדם נוסף הציע למכור להם שני רובי M16מאולתרים תמורת 45,000 ₪ לרובה אחד. בעקבות רצונו של הנאשם לרכוש רובה מקורי ובשל המחיר הגבוה לנשק המאולתר, סירב הנאשם להצעה. בשל כך הורשע שהנאשם בעבירת קשירת קשר לרכישת נשק שיוחסה לו באישום השלישי.

2. הצדדים הציגו הסדר דיוני, שלפיו כתב האישום תוקן כך שנמחק ממנו האישום השני, הנאשם הודה במיוחס לו והורשע. לא נערך הסדר לעניין העונש.

3. תסקיר שירות המבחן מיום 28.10.20 מלמד כי הנאשם בן 34, נשוי ואב לארבע בנות שהגדולה בהן בת תשע שנים. טרם מעצרו התגורר הנאשם במחנה פליטים שועפט ועבד כקבלן אינסטלציה. משפחת מוצאו מונה זוג הורים ושמונה ילדים. למשפחתו המורחבת של הנאשם סכסוך עם משפחה אחרת. הנאשם נשר ממערכת החינוך בשנת לימודיו האחרונה, השתלב בקורס ללימוד עברית, והיה מובטל ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח