חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (ירושלים) 9413-02-17 - מדינת ישראל נ' רים דרוויש
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (ירושלים) 9413-02-17 - מדינת ישראל נ' רים דרוויש

ת"פ (ירושלים) 9413-02-17

מדינת ישראל

נ ג ד

רים דרוויש

בית משפט השלום בירושלים

[27.10.2020]

כבוד השופט איתן כהן

פסק דין

 

 

כללי

1. הנאשמת הורשעה לאחר ניהול הליך הוכחות בתקיפת שוטר, עבירה לפי סעיף 273 לחוק העונשין, תשל"ז - 1977 (להלן: "חוק העונשין"); ובתקיפת שוטר באופן שגרם לו חבלה של ממש, עבירה לפי סעיף 380 לחוק העונשין.

 

העובדות שבהן הורשעה הנאשמת בהכרעת הדין

2. על פי העובדות שנקבעו בהכרעת הדין, ביום 29.01.2016 בשעה 01:30 לערך, סיירו הקצין נוי סלומון והשוטרים עדן אלמקייס, נאור שמואל, ויונתן חתן במדרחוב בן יהודה בירושלים. באותה עת התקבל דיווח על חשוד שמסתובב ברחוב בן הילל פינת רחוב קינג ג'ורג' כשהוא מצויד בסכין. השוטרים התקדמו למקום שעליו דווח וזיהו שם שני חשודים שענו לתיאור הלבוש שהועבר בדיווח, כשהם חלק מחבורה בת ארבעה גברים ואיתם הנאשמת.

הנאשמת הייתה שרויה בגילופין.

השוטרים ניגשו אל החשודים, ביקשו מהם להזדהות וערכו חיפוש על גופם. הנאשמת קראה קריאות גנאי כלפי השוטרים ואמרה לשוטר נאור: "הנה עוד שוטר מסריח בן זונה, אתה עושה עליו חיפוש כי הוא נראה ערבי".

בהמשך לכך, צילמה הנאשמת באמצעות הטלפון הנייד שהיה ברשותה את השוטרים בעת שערכו חיפוש על החשודים, תוך שנצמדה אל פניו של השוטר נאור, קיללה, הסיחה את דעתו, והפריעה לו לערוך את החיפוש.

השוטר נאור ביקש מהנאשמת שלא להפריע לחיפוש, להתרחק ולצלם מרחוק, אך הנאשמת המשיכה במעשיה. השוטר עדן התקרב למקום במטרה להרחיק את הנאשמת מהשוטר נאור, אך הנאשמת קראה לו בשמות גנאי "יא שוטר חרא, יא הומו, מטומטם, זבל", וסירבה להיעתר לבקשתו להתרחק.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח