חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (מרכז) 44381-05-20 - מדינת ישראל נ' חמד סאלח
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (מרכז) 44381-05-20 - מדינת ישראל נ' חמד סאלח

ת"פ (מרכז) 44381-05-20

מדינת ישראל

נ ג ד

חמד סאלח

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד

[27.10.2020]

כבוד השופט עמי קובו

ב"כ הנאשם - עו"ד שי טובים

גזר דין

 

 

רקע

1. הנאשם הורשע בהתאם להודאתו בעובדות כתב האישום המתוקן בעבירה של נשיאת נשק ותחמושת שלא כדין, לפי סעיף 144(ב) רישא וסיפא בחוק העונשין, תשל"ז-1977.

2. על-פי המתואר בעובדות כתב האישום המתוקן, ביום 11.5.20 בשעה 17:30 התהלך הנאשם באזור כיכר בג'לג'וליה כשהוא נושא בידו אקדח חצי אוטומטי מסוג גלוק ובו מחסנית המכילה 4 כדורי תחמושת בקליבר 9 מ"מ, התואמים את הנשק.

הצדדים הגיעו להסדר דיוני, לפיו הנאשם הודה והורשע בכתב האישום המתוקן והופנה לקבלת תסקיר שירות המבחן. בין הצדדים לא הייתה הסכמה לעניין העונש.

 

תסקיר שירות המבחן

3. על פי תסקיר שירות המבחן,הנאשם בן 19, רווק, אשר טרם מעצרו התגורר בבית הוריו ועבד במפעל באזור מגוריו. הנאשם הוא הבן הצעיר במשפחת מוצאו, המתוארת כמשפחה נורמטיבית ללא מעורבות שולית והקשרים המשפחתיים מתוארים כקרובים. הנאשם סיים 12 שנות לימוד בבית ספר מקצועי, סבל מקשיים חברתיים, אשר השפיעו על הישגיו הלימודיים ועל דימויו העצמי. המעבר לבית ספר מקצועי הטיב את מצבו והוא סיים כאמור 12 שנות לימוד. מאז סיום לימודיו השתלב בתעסוקה באופן יציב. לפני כשנה נפצע בתאונת דרכים, אושפז ונותח בשל שבר, ומאז סובל מכאבים. הנאשם שלל צריכת חומרים פסיכו-אקטיביים. הנאשם נעדר עבר פלילי. ביחסו לעבירה מסר שמצא את האקדח בשדה פתוח ליד ג'לג'וליה. שלל מעורבות עם גורמים שוליים בהקש ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח