חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (מרכז) 66402-12-18 - מדינת ישראל נ' מאור כהן , גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (מרכז) 66402-12-18 - מדינת ישראל נ' מאור כהן

ת"פ (מרכז) 66402-12-18

מדינת ישראל

נ ג ד

מאור כהן (עציר)

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד

[30.04.2020]

כבוד השופט עמי קובו

ב"כ המאשימה - עו"ד איריס פיקר

ב"כ הנאשם - עו"ד ירון פורר

גזר דין

 

 

רקע

1. הנאשם הורשע בהתאם להודאתו בעובדות כתב האישום המתוקן בעבירה של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, עבירה לפי סעיף 333 ו-335(א)(1) בחוק העונשין, תשל"ז-1977.

2. על-פי המתואר בעובדות כתב האישום המתוקן, בעת הרלוונטית לכתב האישום הנאשם התגורר בבית פרטי, ועמו התגוררו בבית ארבעה צעירים נוספים (בגיר ושלושה קטינים), אחד מהם הוא נפגע העבירה (להלן: "המתלונן"). ביום 13.12.18, בשעות הערב, התארחו בבית מספר אנשים. הנאשם, המתלונן ואחרים שתו אלכוהול. באותה העת נכח בבית אחד מהקטינים המתגוררים בבית (להלן: "הקטין"). מספר שעות לאחר מכן, ביום 14.12.18 בשעה 2:00, התגלע ויכוח בין הנאשם למתלונן והמתלונן עלה לחדרו בקומה השנייה בבית. הנאשם עלה אחר המתלונן לחדרו וחבט בו באגרופו ויצא מהחדר. כתוצאה מכך המתלונן נפל על המיטה ועל הרצפה. בתגובה, המתלונן קם, יצא מחדרו אחר הנאשם והיכה אותו באגרופים בבטן ובחזה, והשניים התקוטטו במסדרון ובחדר נוסף בבית עד שהקטין ניסה להפריד ביניהם. בשלב זה הנאשם נטל סכין מטבח (להלן: "הסכין") אשר הייתה בכליו או בקרבת מקום, ודקר את המתלונן באמצעות הסכין שלוש פעמים בירך, בפלג גופו העליון בצד הימני ובצד השמאלי. הסכין נותרה נעוצה בגופו של המתלונן והוא שלף אותה. הקטין הזעיק את הבגיר המתגורר בבית ושניהם אחזו בנאשם. המתלונן הלך לחדרו, פשט את חולצתו ולחץ אותה כנגד פצעי הדקירה במטרה למנוע דימום. אחד מאורחי הבית הזעיק את מד"א והמתלונן פונה באמבולנס לבית החולים. כתוצאה מהמתואר נגרמו למתלונן פצעי דקירה, דימום פעיל, פגיעה מדרגה 2 בכבד, פגיעה בסרעפת וקרע בטחול עם דימום פעיל. המתלונן אושפז בבית החולים למשך 5 ימים ובמהלך האשפוז עבר הליך של ניקוז אוויר ודם מבית החזה, ניתוח וכריתת טחול ותפירה בסרעפת.

3. הצדדים הגיעו להסדר טיעון ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח