חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (מרכז) 9355-10-19 - מדינת ישראל נ' יוסף חאפי, גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (מרכז) 9355-10-19 - מדינת ישראל נ' יוסף חאפי

ת"פ (מרכז) 9355-10-19

מדינת ישראל

נ ג ד

יוסף חאפי

בית המשפט המחוזי מרכז-לוד

[09.08.2020]

כבוד השופט עמי קובו

ב"כ המאשימה - עו"ד אביטל פינק

ב"כ הנאשם - ליאור אשכנזי

גזר דין

 

 

רקע

1. הנאשם הורשע בהתאם להודאתו בעובדות כתב האישום המתוקן בעבירה של נשיאה והובלת נשק ואביזר לנשק, לפי סעיף 144(ב) בחוק העונשין, תשל"ז-1977 (להלן: "החוק").

הנאשם צרף תיק נוסף, ת"פ 26139-06-19 מבית משפט השלום ברמלה, והורשע בהתאם להודאתו בעובדות כתב האישום המתוקן בעבירת איומים, לפי סעיף 192 בחוק.

2. על-פי המתואר בעובדות כתב האישום המתוקן, בין הנאשם לבין חייל המשרת בשירות סדיר בצה"ל ושהה בשבוע שדאות ביער יתיר (להלן: "החייל"), קיימת היכרות חברית. במועד שאינו ידוע, גמלה בליבו של החייל החלטה לגנוב נשק צבאי ולהעבירו לנאשם, וביום 20.9.19 בשעה 23:00 נטל החייל נשק מסוג מיקרו תבור עם כוונת M5(להלן: "הנשק") והסתירו בין העצים במקום. בשעת חצות, הנאשם הגיע למקום באמצעות רכב, כשבידו חטיפים, שתיה וסיגריות לבקשת החייל. כשהשניים נפגשו, הוציא החייל את הנשק ממקום המסתור, ביקש מהנאשם שיוביל את הנשק ללוד ומסר לו שבמהלך השבוע יגיע לקחת את הנשק. הנאשם נעתר לבקשתו. החייל הכניס את הנשק לתא המטען של הרכב והנאשם נסע מהמקום לעיר לוד כשהוא נושא עמו את הנשק מוסלק בתא המטען של הרכב והחזיקו עד ליום 21.9.19 בשעת לילה. משנודע אירוע הגניבה, משטרת ישראל פעלה לאיתור הנשק, אך חרף מאמציה הנשק לא אותר.

3. על פי המתואר בכתב האישום המתוקן בתיק המצורף, ביום 28.9.18 בשעת צהרים הנאשם נסע ברכב יחד עם בן דודו הקטין. באותן נסיבות עצרו שוטרים את הרכב, הנאשם יצא מהרכב, ניגש אל השוטר ואמר לו: "אל תדאג היום אתה שוטר, מחר אתה לא בטוח ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח