חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (נצרת) 1024/06 - מדינת ישראל נ' יוסף שהואן, גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (נצרת) 1024/06 - מדינת ישראל נ' יוסף שהואן מחוזי נצרת

ת"פ (נצרת) 1024/06

מדינת ישראל

נ ג ד

יוסף שהואן


בבית המשפט המחוזי בנצרת

[04.09.2007]


כב' השופטת מוניץ נחמה


בשם המאשימה - עו"ד ערן ערבה

בשם הנאשם – עו"ד דראושה אמג'ד

 

גזר דין

 

כנגד יוסף שהואן, (להלן: "הנאשם"), הוגש כתב אישום אשר על פיו יוחסו לו תחילה עבירות של חבלה בכוונה מחמירה, על פי סעיף 329 (א) (1) לחוק העונשין התשל"ז - 1977 (להלן: "החוק"), וכן עבירה של פציעה בנסיבות מחמירות, עבירה לפי סעיף 334 + 335 (א1) (1) לחוק.

תחילה כפר הנאשם באשר יוחס לו כתב האישום בעובדות ובעבירות, על כן נשמעו מספר רב של עדי תביעה (כ - 10 עדים). לאחר שנשמעו עדויותיהם של עדים אלה, בחר הנאשם להגיע להסדר טיעון עם המאשימה ועל פיו הודה בכתב האישום כפי שתוקן, והורשע על פי הודאתו.

על פי המפורט בכתב האישום המתוקן, בתאריך 11/2/06, סמוך לשעה 02:00, נסעו "המתלונן" בילאל והאדני, איהב והאדני, חאלד זערורה והישאם זערורה (להלן: "הארבעה") ברכב מרצדס (להלן: "המרצדס") נהוג על ידי איהב והאדני, מהעיר עפולה לכפר ריינה.

בהגיעם סמוך לבית החולים "העמק" בעפולה, עצר בסמוך למרצדס רכב מסוג מזדה (להלן: "המזדה"), נהוג בידי הנאשם. בין הנאשם לארבעה התפתחו חילופי דברים שלאחריהם המשיכו שתי המכוניות בנסיעה.

בהגיע המרצדס סמוך לצומת איכסאל, נצמד הנאשם עם המזדה למרצדס תוך שהוא מסמן למרצדס לעצור. רכב המרצדס נעצר מייד. במקביל הגיע לצומת רכב נוסף מסוג מיצובישי שפרטיו המלאים אינם ידועים למאשימה (להלן: "הרכב הנוסף"). מתוך הרכב הנוסף יצאו שני אנשים שזהותם איננה ידועה למאשימה, והחלו להכות את איהב והאדני, חאלד זערורה והישאם זערורה בכבלים אשר משמשים להתנעת רכב.

מיד לאחר מכן שלף הנאשם סכין שהיתה ברשותו, ניגש אל המתלונן ודקר אותו בבטנו. חאלד זערורה אשר הבחין בנעשה ניסה להוציא את הסכין מידי הנאשם אולם, אותו פצע הנאשם בידו.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח