חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (נצרת) 176/08 - מדינת ישראל נ' מוראד חסן, גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (נצרת) 176/08 - מדינת ישראל נ' מוראד חסן

ת"פ (נצרת) 176/08

מדינת ישראל

נ ג ד

מוראד חסן


בית משפט מחוזי נצרת

[31.08.2009]


כב' השופט שאהר אטרש


בשם המאשימה - עו"ד אביטל שרוני

בשם הנאשם - עו"ד סרי ח'ורי

גזר דין

 

1.    נגד הנאשם הוגש ביום 30.12.08 כתב אישום שמייחס לו עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, שוד מזויין, חטיפה והסתייעות ברכב לביצוע פשע. תחילה כפר הנאשם בכתב האישום המקורי, טען טענת אליבי והתיק נקבע להוכחות.

2.    לאחר שמיעת עדותו של עד תביעה אחד, הגיעו הצדדים ביום 25.3.09 להסדר טיעון, לפיו תוקן כתב האישום באופן שנמחקה עבירת החטיפה ובהתאם נמחקו השורות הרלוונטיות בסעיף 9 לעובדות כתב האישום, הנאשם חזר בו מכפירתו והודה בעובדות כתב האישום המתוקן. עוד נקבע בהסדר הטיעון, כי לאחר הרשעתו של הנאשם, יוזמן תסקיר שירות המבחן אודות הנאשם, ובשלב הטיעון לעונש, הצדדים יהיו רשאים לטעון באופן חופשי, ותישמר לב"כ הנאשם הזכות לטעון, כי האקדח המצויין בכתב האישום המתוקן, לא היה אקדח אמיתי.

3.    על סמך הודאתו של הנאשם בעובדות הנטענות בכתב האישום המתוקן, מצאתי אותו אשם והרשעתיו בעבירות המפורטת בכתב האישום המתוקן, קרי קשירת קשר לביצוע פשע, עבירה לפי סעיף 499(א)(1) לחוק העונשין, התשל"ז - 1977 (להלן: "החוק"), שוד מזויין, עבירה לפי סעיף 402(ב) רישא + מציעא לחוק והסתייעות ברכב לביצוע פשע, עבירה לפי סעיף 43 לפקודת התעבורה, התשכ"א - 1961.

4.    התמונה העולה מעובדות כתב האישום המתוקן:

 

הנאשם ומוחמד בן זיאד מוסא יליד 1989 (להלן: "מוסא") הינם בני דודים והיו מצויים בקשרי חברות במועד הרלוונטי לכתב האישום המתוקן.

בבעלות הנאשם מספר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח