חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (נצרת) 3648/02 - מדינת ישראל נ' כהן עופר ואח', גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (נצרת) 3648/02 - מדינת ישראל נ' כהן עופר ואח'

ת"פ (נצרת) 3648/02

ת"פ (נצרת) 3544/02

ת"פ (נצרת) 3537/02

ת"פ (נצרת) 2670/03

מדינת ישראל

נ ג ד

1. כהן עופר

2. כהן אבי (נדון)


בית משפט השלום נצרת

[24.12.2003]


כב' השופטת כרמלה רוטפלד - האפט


בשם הנאשם - עו"ד רוזנס

גזר דין

 

1. הנאשם הורשע על פי הודאתו בעבירה של הכשלת שוטר לאחר שביום 16/4/01 דחף שוטר בעת חיפוש שנערך בביתו וניסה להכותו במכת אגרוף, ובעבירה של תקיפת שוטר לאחר שביום 28/4/03 דחף שוטר אשר הוזמן לבית הנאשם ואף ניסה להכותו עם בקבוק זכוכית. כמו כן הורשע הנאשם על פי הודאתו בעבירה של החזקה ושימוש בסם מסוכן, וזאת לאחר שביום 26/5/01 החזיק בסם מסוכן מסוג קנאבוס במשקל של 0.0576 גר', וביום 30/8/01 החזיק בסם מסוג הרואין במשקל של 0.673 גר'.

העבירות בהן הורשע הנאשם יוחסו לו בארבעה תיקים פליליים שונים אשר הדיון בהם אוחד.

2. ב"כ המאשימה הדגישה בטיעוניה את עברו הפלילי המכביד של הנאשם, הכולל עבירות אלימות וסמים, ואת העובדה כי הנאשם ריצה בעבר עונשי מאסר אשר לא הניאוהו מלחזור על מעשיו. ב"כ המאשימה טענה כי כנגד הנאשם תלויים ועומדים חמישה מאסרים מותנים המצטברים כדי תקופה של חמישים וחמישה חודשים, אשר גם בהם לא היה כדי להרתיעו, וכי הנאשם לא השכיל לנצל את ההזדמנויות הרבות שניתנו לו והמשיך לפגוע בקרובים לו ובשוטרים שהיו מגיעים בעקבות קריאות המשפחה לעזרה. ב"כ המאשימה ביקשה למצות את הדין עם הנאשם, שאינו מעוניין לפנות לדרך של שיקום וגמילה, ולהטיל עליו עונש מאסר במצטבר להפעלת המאסרים המותנים התלויים ועומדים כנגדו, אשר גם אותם ביקשה ב"כ המאשימה להפעיל במצטבר זה לזה. כמו כן ביקשה להטיל על הנאשם עונש מותנה והתחייבות.

3. ב"כ הנאשם טען כי אין חולק שמדובר באישומים חמורים, אולם אין להתעלם מכך שהנאשם הוא קודם לכל אדם, ואין להתעלם מנסיבותיו המיוחדות. הנאשם, אף שנמצא כשיר לעמוד לדין, הינו אדם אשר עקב שימוש ממושך בסמים נפגע בנפשו וסובל מהפרעת אישיות דיסוציאלית וקומורבידיות של שימוש בסמים ובאלכוהול. בעניין זה הפנה הסנגור לחוות דעת ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח