חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (קריות) 35826-01-19 - מדינת ישראל נ' פטר דריקר, הכרעת דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (קריות) 35826-01-19 - מדינת ישראל נ' פטר דריקר

ת"פ (קריות) 35826-01-19

מדינת ישראל

נ ג ד

פטר דריקר

בית משפט השלום בקריות

[07.09.2020]

כב' השופט יוסי טורס , סגן הנשיא

הכרעת דין

 

כתב האישום

1. נגד הנאשם הוגש כתב אישום המייחס לו עבירה של היזק לרכוש במזיד, עבירה לפי סעיף 452 לחוק העונשין, תשל"ז-1977 (להלן - חוק העונשין). על פי עובדות כתב האישום, רכש הנאשם מוצר בחנות לריהוט גן (להלן - החנות), אך בהמשך נתגלעה מחלוקת בין הצדדים על אודות המוצר והנאשם הגיש נגד החנות תביעה קטנה, אשר נדחתה ביום 1.7.18.

כאמור בכתב האישום, ביום 22.7.18 נכנס הנאשם לחנות, התיישב על מערכת ישיבה מסוג "נוואדה", שלף מכיסו חפץ וחתך באמצעותו שתי כריות ישיבה. בהמשך, ניגש למערכת ישיבה מסוג "מונקו", התיישב על גבי כרית ישיבה, שלף מכיסו חפץ וחתך את כרית הישיבה וכך עשה גם במערכת ישיבה מסוג "ג'ניפר", עת התיישב עליה וחתך את כרית הישיבה באמצעות החפץ.

הנאשם כפר בעובדות כתב האישום ומשכך נשמעו ראיות הצדדים.

ראיות הצדדים ויריעת המחלוקת

2. ראיות המאשימה מבוססות בעיקר על דיסק המתעד לשיטתה את האירוע. כן העידו מטעמה מנהל החנות, מספר שוטרים ועדותו של עובד נוסף בחנות הוגשה בהסכמה. הנאשם העיד להגנתו ולא העיד עדים נוספים. לאור מהות יריעת המחלוקת כפי שיובהר להלן, אין מקום לסקור בנפרד את ראיות הצדדים ואעשה כן במהלך הדיון בטענות הצדדים וכמידת הצורך.

3. אין מחלוקת בין הצדדים על כך שזמן קצר לפני האירוע מושא כתב האישום ניתן פסק דין אשר דחה את תביעת הנאשם נגד החנות. מדובר היה בהליך במסגרתו ביקש הנאשם להכיר בזכותו להשיב כיסא נדנדה שרכש ולקבל את כספו חזרה (להלן - הנדנדה). ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח