חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"פ (רחובות) 59683-03-19 - מדינת ישראל נ' אולג פרנצוזנוב ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (רחובות) 59683-03-19 - מדינת ישראל נ' אולג פרנצוזנוב ואח'

ת"פ (רחובות) 59683-03-19

מדינת ישראל

עו"ד ע"י יעל גבעוני

נ ג ד

1. אולג פרנצוזנוב

2. סרגיי פרנצוזנוב

ע"י עו"ד רומן קוגן

בית משפט השלום ברחובות

[10.08.2020]

כבוד השופטת, סגנית אפרת פינק הנשיאה

גזר דין- נאשם 1

 

 

מבוא

1. בהכרעת דין מיום 3.7.19 הורשע נאשם 1 (להלן - "הנאשם"), לפי הודאתו בעובדות כתב האישום המתוקן, בעבירה של איומים, לפי סעיף 192 לחוק העונשין, התשל"ז - 1977, ובעבירה של תקיפה הגורמת חבלה של ממש, לפי סעיף 380 לחוק העונשין.

לפי כתב האישום, בערב יום 10.9.18 החנה המתלונן את רכבו בחניה שאינה מסומנת בבני עי"ש. בהמשך, הגיע הנאשם למקום ברכבו ומשהבחין ברכב החונה בחנייתו החל לצפור על מנת לאתר את האדם שחנה במקום. המתלונן ירד כדי להזיז את רכבו והחל ויכוח בינו ובין הנאשם. במהלך הוויכוח אמר הנאשם למתלונן "אם לא תזיז את הרכב זה לא ייגמר בטוב". הנאשם התקרב למתלונן עד כדי הצמדות אליו ובתגובה הזיז המתלונן את הנאשם. בהמשך לכך, תקף הנאשם את המתלונן בכך שהכה אותו במכת אגרוף בפניו, במכות אגרוף בכל חלקי גופו והפילו ארצה, בעוד המתלונן מנסה להרחיקו בבעיטות עם רגליו. כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרמו למתלונן חתך מעל גבה שמאלית, שפשופים ונפיחות במרפק יד שמאל, שריטות מדממות בכתף ימין ושפשופים ושריטות ברגליו.

2. לפי הסדר הטיעון, נשלח הנאשם לעריכת תסקיר שירות מבחן בעניינו, ללא הסכמה עונשית. כן הוסכם, כי התביעה תחזור בה מכתב האישום נגד נאשם 2 ותגיש תצלומי המתלונן.

 

תסקירי שירות מבחן

3. שירות המבחן, בתסקירו מיום 21.11.19, ציין כי הנאשם בן 36, נשוי ומתגורר בבית הוריו. הנאשם נולד וגדל באוקראינה ועלה לישראל בגיל 13. הנאשם שיתף בדבר קשיים בעלייה לישראל, מצב כלכלי קשה, קשיים בקליטת השפה והמנטאליות וגילויי אלימות מילולית ופיזית שחווה בבית הספר ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח