חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (רמלה) 45455-11-12 - משטרת ישראל תביעות- שלוחת רמלה נ' ג'ואד נסיראת, גזר דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (רמלה) 45455-11-12 - משטרת ישראל תביעות- שלוחת רמלה נ' ג'ואד נסיראת

ת"פ (רמלה) 45455-11-12

משטרת ישראל תביעות- שלוחת רמלה

ע"י ב"כ, עו"ד מעין דואק

נ ג ד

ג'ואד נסיראת

ע"י ב"כ, עו"ד עבדאללה גאבר

בית משפט השלום ברמלה

[10.11.2016]

כבוד השופטת רבקה גלט

גזר דין

 

הנאשם, כבן 52 שנים, הורשע לאחר שמיעת הוכחות, בעבירות של תקיפה סתם, לפי סעיף 379 לחוק העונשין התשל"ז-1977 והחזקת סכין, לפי סעיף 186 לחוק.

תמצית העובדות המפורטות בהכרעת הדין היא כי ביום 6.1.12, בסמוך לשעה 23.00, נהג הנאשם ברכבו בתוך בשטח אש בסמוך לאזור התעשייה בחבל מודיעין. הנאשם עורר את חשדם של פקחי רשות הטבע והגנים, שפתחו במרדף אחריו. כשנתבקש לעצור על ידי הפקח שפירא, פגע ברגלו עם הרכב, והמשיך בנסיעה עוד מספר מטרים, בניסיון לצאת מן השטח. הנאשם נעצר רק לאחר שהפקח ריסס לעברו בגז פלפל. בחיפוש שנערך ברכבו נתפסה סכין אשר היתה מונחת בין דלת הנוסע לכיסא הנהג וכן סכין יפנית אשר היתה מונחת על ליד כיסא הנוסע, וסכין נוספת על המושב האחורי של הרכב.

ב"כ התביעה טענה לחומרת האירוע, והפנתה לעברו הפלילי המחמיר של הנאשם. לדעת התביעה יש להטיל על הנאשם מאסר בפועל, לנוכח הערכת המסוכנות הגבוהה מטעם שרות המבחן, כפי שיפורט בהמשך. התביעה סבורה כי אין מקום להסתפק בעבודות שרות, אף כי הנאשם נמצא מתאים לכך, על פי חוות הדעת מטעם הממונה על עבודות השרות.

ב"כ הנאשם טען כי עבירת התקיפה לא היתה חמורה, שכן לא הוגשה כל ראיה בעניין מידת חומרתה, ולא היה תיעוד רפואי. נטען כי עברו הפלילי של הנאשם ישן וכי הוא מפרנס משפחה בת 6 נפשות. הנאשם במצב רפואי לא שפיר, לאחר שעבר תאונת עבודה לפני שנים, ונקבעה לו נכות של מאה אחוז. ב"כ הנאשם הציג עותק מכתב אישום נוסף שהוגש נגד הנאשם בגין אותו אירוע, על ידי רשות שמורות הטבע ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח