חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (תל-אביב-יפו) 2091/04 - מדינת ישראל נ' דנקוב אמיל,  
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (תל-אביב-יפו) 2091/04 - מדינת ישראל נ' דנקוב אמיל שלום תל-אביב-יפו

ת"פ (תל-אביב-יפו) 2091/04

מדינת ישראל

נ ג ד

דנקוב אמיל


בית משפט השלום תל-אביב-יפו

[21.03.2005]


כב' השופטת דורית רייך - שפירא


בשם המאשימה – עו"ד ישרים

בשם הנאשם – עו"ד עדי לבוק - ס.צ.

 

הכרעת דין

 

אמיל דנקוב (להלן: "הנאשם"), יליד 1974, מואשם שב- 23.5.02 בשעות אחר הצהריים תקף את אהרון מש (להלן: "המתלונן"), פעמיים, בפעם הראשונה באמצעות קסדה, וכשעה מאוחר יותר בחבטות אגרופים ובבעיטה ותוך כדי כך שבר את משקפיו של המתלונן. למחרת איים הנאשם על המתלונן מספר פעמים בשיחות טלפוניות.

על פי כתב האישום, העבירות בוצעו לאחר שהמתלונן פיטר את הנאשם מעבודה בעסקו. לנאשם מיוחסות עבירות על סעיפים 379, 192 ו-452 לחוק העונשים תשל"ז-1977 (להלן: "החוק").

בישיבת ההקראה הודה הנאשם שהמתלונן פיטר אותו מעבודתו. לטענת הנאשם המתלונן העליב אותו בהערה גזענית שהכעיסה אותו, והוא הגיב בקללות והמתלונן צעק "הצילו". הנאשם לא הודה בעובדות המבססות עבירה (עמ' 1 לפרוטוקול).

לתביעה העידו המתלונן (עמ' 8-3 לפרוטוקול), נחום צאלח (עמ' 9-8 לפרוטוקול), דני נגר (עמ' 12-10 לפרוטוקול) שניהם עבדו בזמן הרלבנטי כאנשי מכירות בעסק של המתלונן (עמ' 9-8 לפרוטוקול) ואלי צבטתני, אחראי על יחידת המחשב בעסק של המתלונן (עמ' 01-9 לפרוטוקול).

לאחר תום שמיעת עדי התביעה נעניתי לבקשת הנאשם והוריתי שימונה לו סנגור מהסנגוריה הציבורית (עמ' 13 לפרוטוקול). לציין, שבכך חזר בו הנאשם מעמדתו בישיבת ההקראה, אז טען בנחישות שאיננו זקוק לייצוג (עמ' 1 לפרוטוקול).

עו"ד עדי לבוק מהסנגוריה הציבורית מונתה לייצג את הנאשם, לבקשתה הוגשה הודעת המתלונן וסומנה ת/2.

הנאשם היה העד היחיד להגנה. הודעתו ת/3 הוגשה באמצעות רס"ר אבי יחזקאל, שערך ב- 16.6.02 עימות בין הנאשם למתלונן ורשם את הדו"ח ת/4.

רס"ר יחזקאל גבה גם את הודעת העד דני נגר ת/1, שהוגשה בהתחשב בכך שמאז האירוע העד היה מעורב בתאונת דרכים שגרמה לו איבוד זיכרון.

 

מהראיות שבפני עולה כדלקמן:

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח