חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (תל-אביב-יפו) 17504-01-17 - מדינת ישראל נ' קיריל נזרוב, הכרעת דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (תל-אביב-יפו) 17504-01-17 - מדינת ישראל נ' קיריל נזרוב

ת"פ (תל-אביב-יפו) 17504-01-17

מדינת ישראל

ע"י ב"כ עו"ד אופיר אפרתי

נ ג ד

קיריל נזרוב

ע"י ב"כ עו"ד אורית חיון ודין כוכבי

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[16.09.2019]

לפני שאול אבינור כבוד השופט

המחלקה לחקירות שוטרים

הכרעת דין

 

 

א. רקע כללי ועובדות כתב האישום:

1. בתקופה הרלוואנטית לכתב האישום שירת הנאשם כמפקד צוות ביס"מ, בדרגת רס"ר, בתחנת שרת שבדרום תל-אביב. ביום 18.09.16 בסמוך לשעה 23:30 - במסגרת פעילות לאיתור מועדונים המופעלים שלא כדין על ידי אזרחים זרים (המכונים "חמארות") - נכנס הנאשם, לבדו, למועדון המצוי בגזרת התחנה, ברחוב הגדוד העברי 64 (להלן - המועדון או החמארה).

2. בפינת המועדון ישבו באותה העת, סביב שולחן קטן עגול, ארבעת המתלוננים: פסהא אמאן (להלן - אמאן), שעבד במועדון מטעם הבעלים, ועמו מיקאלה צגאי (להלן - מיקלה), טספאי זרו (להלן - טספאי), ומולוגטה אברהה (להלן - מאג'ו). אמאן, מיקלה ומאג'ו הם קרובי משפחה, וטספאי הוא חברם. השלושה סייעו לאמאן בסגירת המקום ובהרמת הכיסאות (בפרוטוקול, עמ' 16 שורה 31 ואילך).

3. המתלוננים הם כולם אזרחים זרים מאריתריאה, השוהים בישראל מזה מספר שנים לאחר שנכנסו ארצה שלא כדין. עם זאת, בשלב מסוים קיבלו המתלוננים רישיונות שהייה זמניים בישראל (ר' ת/11, ת/21, ת/22 ות/23) ולפי גרסתם - שלא נסתרה - הם מעולם לא הסתבכו בפלילים.

4. האירועים שהתרחשו עם כניסת הנאשם למועדון תוארו בפירוט בעובדות כתב האישום (עובדות מס' 3 עד 8). בתמצית יצוין כאן, כי נטען שבסמוך לאחר כניסת הנאשם למועדון הוא פנה למתלוננים, אשר ישבו ליד אחד השולחנות במועדון, ותוך שהוא מורה להם לעזוב את המקום הרים את מאג'ו מדש חולצתו והפילו ארצה. מעוצמת נפילתו של מאג'ו, נפל עליו השולחן שלידו ישב.

בשל התנהגותו האלימה של הנאשם החל דין ודברים בין הנאשם לבין המתלוננים כאשר מאג'ו הרים כיסא והתכוון להשליכו לכיוונו של הנאשם, אך הוצא מהמועדון על-ידי המתלוננים. בשלב זה דחף הנאשם את טספאי ואמאן לכיוון דלת היציאה מהמועדון תוך שהכה באגרופים בפניהם. מחוץ למועדון המשיך הנאשם באלימות ותקף באגרופים, בדחיפות ובבעיטות את טספאי, מיקלה ואמאן.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח