חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (תל-אביב-יפו) 23198-07-17 - רפאל ויקטור נעים נ' מדינת ישראל, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (תל-אביב-יפו) 23198-07-17 - רפאל ויקטור נעים נ' מדינת ישראל

ת"פ (תל-אביב-יפו) 23198-07-17

רפאל ויקטור נעים

נ ג ד

מדינת ישראל

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[21.05.2018]

לפני יעל פרדלסקי כבוד השופטת

החלטה

 

1. לפני בקשה לקבל את טענת המבקש כי אין עליו להשיב לאשמה ולזכותו.

2. בתמצית אציין, כי כנגד המבקש הוגש כתב אישום המייחס לו ביצוע עבירות של היזקים מיוחדים, עבירה לפי סעיף 453(ב)(1) לחוק העונשין התשל"ז- 1977 (להלן: "חוק העונשין") והסגת גבול, עבירה לפי סעיף447(א)(1) לחוק העונשין.

בעובדות כתב האישום נטען, כי בתאריך 5.7.17 בשעה 16:20 לערך הגיע המבקש לכניסה לבניין ברחוב אליהו חכים 10 בתל אביב (להלן: "הבניין") בו מתגוררת הגברת אלה מיסוצ'ניק זילברג (להלן: "המתלוננת"), אשר היתה עובר לתקופה הרלבנטית לכתב האישום בת הזוג של המבקש לסירוגין, וצלצל "באינטרקום". המתלוננת ששהתה באותה עת בדירה בה היא מתגוררת בבניין עם בן זוגה, בחרה שלא לפתוח למבקש את דלת הכניסה לבניין. בהמשך למתואר לעיל, נכנס המבקש לבניין, לאחר שאחד מדיירי הבניין פתח את דלת הכניסה לבניין. המבקש דפק בחוזקה על דלת הכניסה לדירה של המתלוננת (להלן: "הדלת"), וכאשר המתלוננת לא פתחה את הדלת, בעט בחוזקה בדלת וניסה לפתוח את הדלת בכוח במשך כ-20 דקות. בנוסף נטען בכתב האישום , כי המבקש הזיק למתקני תשתיות בבניין, בכך שתלש את צינור הגז וחתך את הצינור של הדוד החשמלי, בארון השירות הסמוך לדירה של המתלוננת וכתוצאה ממעשיו של המבקש נגרמו דליפת גז ושטפון של מים בקומה של הדירה בה מתגוררת המתלוננת.

3. לטענת ב"כ המבקש, המשיבה לא הציגה ראיות הקושרות את המבקש לביצוע העבירות ולא עמדה כלשונה: "בנטל המינימלי אף של ראיות לכאורה" (סעיף 6 לבקשה). ב"כ המשיבה מתנגד לבקשה וטוען, כי המשיבה הוכיחה את אשמת המבקש.

4. דיון והכרעה:

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח