חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"פ (תל-אביב-יפו) 51857-10-17 - מדינת ישראל נ' אור שמש
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"פ (תל-אביב-יפו) 51857-10-17 - מדינת ישראל נ' אור שמש

ת"פ (תל-אביב-יפו) 51857-10-17

מדינת ישראל

ע"י ב"כ עו"ד מוסא עבאס

נ ג ד

אור שמש

ע"י ב"כ עו"ד שחר חצרוני

בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו

[04.07.2018]

כבוד השופט עמית צבי גורפינקל

גזר דין

 

הנאשם הוא אוהד של קבוצת הפועל תל אביב. ביום 21.10.17 התקיים משחק כדורסל בין הפועל תל אביב להפועל ירושלים בהיכל שלמה בתל אביב. במהלך הפסקת המחצית במשחק התפתחה קטטה בין אוהדי קבוצת הפועל תל אביב למאבטחי המשחק מטעם חברת אבטחה.

בסיום המשחק בשעה 22:45 יצאו המאבטחים דרך השער לכיוון החנייה האחורית של ההיכל והמתינו לרכב הציוד שלהם. הנאשם הבחין בהם והתקדם לעברם בכוונה לבוא עמם חשבון בגין התנהגותם במהלך הקטטה.

הנאשם פנה אל המאבטחים והחלו חילופי דברים ביניהם ולאחר מכן פנה למנהל חב' האבטחה, שעמו יש לו קשרי משפחה, ואמר לו "תביא את המאבטחים החברים שלך האלה שעומדים אתך ובואו תרדו חמש ואנחנו נביא חמש, נזיין אתכם נפתח לכם את הצורה".

בתגובה ביקש מנהל החברה להרגיע את הרוחות, וביקש מהנאשם לעזוב את המקום אולם הנאשם המשיך לקלל את המאבטחים כשהוא מסמן תנועה מגונה באצבעו.

בהמשך הורה מנהל חברת האבטחה למאבטחים להתרחק מהמקום, ובאותה עת הרים הנאשם בקבוק זכוכית מהרצפה והשליך אותו לעבר המאבטחים. הבקבוק פגע בראשה של המתלוננת, שהיתה בתפקיד אבטחה במקום וכתוצאה מכך נגרמה לה פגיעת ראש, שסע בעצם הלחי שבגינו נזקקה לתפרים, שבר בעצם הלסת, שברם מרובים בסינוס המקסילרי השמאלי עם דימום בחלל הסינוס, ושבר ברצפת ארובת עין שמאל. בגין זאת אושפזה המתלוננת בבית החולים להמשך הטיפול למשך 18 ימים.

בגין פרשה זו יוחסה לנאשם בכתב האישום המקורי עבירה של חבלה בנסיבות מחמירות לפי סעיף 333 בנסיבות סעיף 335 לחוק העונשין תשל"ז-1977, אולם במסגרת הליך גישור תוקן כתב האישום והעבירה שיוחסה לנאשם הינה פציעה בנסיבות מחמירות לפי סעיף 334 ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח