חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"צ (חיפה) 55866-11-15 - ורד מנדלמן נ' קרביץ בעמ ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"צ (חיפה) 55866-11-15 - ורד מנדלמן נ' קרביץ בעמ ואח'

ת"צ (חיפה) 55866-11-15

ורד מנדלמן

ע"י ב"כ עו"ד דוד מזרחי ואח'

נ ג ד

קרביץ (1974) בעמ

ע"י ב"כ עו"ד ארנון לנדה

בית המשפט המחוזי בחיפה

[15.06.2016]

כבוד השופטת יעל וילנר

פסק דין

 

1. בפניי בקשה מוסכמת לפי סעיף 16 לחוק תובענות ייצוגיות, התשס"ו-2006 (להלן: "החוק"), לאשר את הסתלקות המבקשת מן הבקשה לאישור התביעה כייצוגית, לאשר את התחייבויותיה של המשיבה כמפורט בבקשה, לדחות את התובענה האישית של המבקשת ולפסוק גמול ושכר טרחת עורך-דין.

הבקשה המוסכמת נתמכת בתצהירה של המבקשת וכן בתצהירו של בא-כוחה, המאשרים כי לא קיבלו כל טובת הנאה מהמשיבה מעבר להסכמות הכלולות בהודעה המוסכמת.

2. התובענה והבקשה לאישור התובענה כייצוגית (להלן: "בקשת האישור"), עניינן בטענת המבקשת כי המשיבה אינה מסמנת מוצרים הנמכרים בחנויותיה כמתחייב מצו הגנת הצרכן (סימון טובין), התשמ"ד-1983. המשיבה טוענת כי היא מקפידה על קיום כל הוראות הדין לרבות בנוגע לסימון מוצריה וכי הבקשה מציגה לכל היותר כשלים נקודתיים לגבי מספר מצומצם של מוצרים. בנוסף טוענת המשיבה בין היתר כי ספק אם ניתן להגדיר את הקבוצה שבשמה הוגשה הבקשה וספק אם הוכח נזק שנגרם למי מחברי הקבוצה.

3. לאחר שהוגשה הבקשה הגיעו הצדדים להסכמה כי המשיבה תתקן את הטעון תיקון ביחס למוצרים שלגביהם נטען בבקשה שלא סומנו כדין וכן תרענן את נהלי העבודה בכל הנוגע לסימון מוצרים כמתחייב מהוראות הדין.

המשיבה הסכימה, לפנים משורת הדין, ומבלי שהדבר יהווה הודאה, לייחד תקופה של ארבעה חודשים לצורך עריכת בדיקה רוחבית ברשת, במסגרתה תוודא המשיבה כי כל המוצרים המצויים בסניפיה מסומנים כנדרש על פי הדין. ככל שבמסגרת בדיקה זו יימצאו מוצרים שלא סומנו כנדרש על פי הדין, מתחייבת המשיבה לסמנם כדין. בנוסף, תרענן המשיבה את הנהלים אצל ספקיה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח