חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"צ (תל-אביב-יפו) 23514-04-20 - דוד צפתי נ' הגרעין בעמ
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"צ (תל-אביב-יפו) 23514-04-20 - דוד צפתי נ' הגרעין בעמ

ת"צ (תל-אביב-יפו) 23514-04-20

דוד צפתי

נ ג ד

הגרעין בעמ

ע"י ב"כ עו"ד זוהר סוחוליצקי

בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו

[30.09.2020]

כבוד השופטת לימור ביבי

פסק דין

 

1. לפני בקשת הסתלקות מוסכמת מבקשה לאישור תובענה ייצוגית לפי סעיף 16 לחוק תובענות ייצוגיות, תשס"ו - 2006 (להלן: "חוק תובענות ייצוגיות" או "החוק" ו- "בקשת ההסתלקות" בהתאמה).

2. הבקשה לאישור תובענה ייצוגית הוגשה ביום 18/5/20 על ידי מר דוד צפתי (להלן: "המבקש") ועניינה בטענת המבקש כי הגרעין בע"מ (להלן: "המשיבה") לא מילאה אחר הוראות תקנה 34 לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג - 2013, שעה שלא פרסמה באתר האינטרנט שלה את הסדרי הנגישות שקיימים בסניפיה. בכך, הפרה המשיבה לטענת המבקש את הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח - 1998 (להלן: "חוק השוויון", "תקנות השוויון", ו- "בקשת האישור").

3. ביום 24/9/20 הגישו הצדדים בקשת הסתלקות מוסכמת. במסגרת בקשת ההסתלקות צוין כי - מבלי שמי מהם מודה בטענות רעהו, הוסכם בין הצדדים, שהמשיבה תדאג לפרסם ולעדכן באופן שוטף באתר האינטרנט שלה את הסדרי הנגישות הנהוגים בסניפיה. כמו כן, הוסכם, כי המשיבה תרענן ותחדד את נהליה בכל הקשור לפרסום הסדרי הנגישות בסניפיה, בהלימה מלאה להוראות הדין.

4. לאור הדברים האמורים, סבור המבקש כי אין עוד צורך בהמשך ניהול התובענה ובקשת האישור וכי בפעולותיה של המשיבה כאמור לעיל יש כדי להוות שירות טוב ומועיל לציבור וזאת, מבלי הצורך לנהל הליך משפטי ארוך ויקר. לפיכך, ונוכח ההסכמות שהושגו, סבורים הצדדים, כי בתיק דנן יהיה זה נכון וצודק ליישב את המחלוקת בדרך של הסדר הסתלקות כפי שיפורט להלן.

5. המשיבה מסכימה להסתלקות המבקש בכפוף לכך שהמבקש מוותר ויתור סופי ומוחלט על כל טענותיו כאמור בתביעה ובבקשת האישור כנגד המשיבה ו/או מי מטעמה, ומסכים כי בית המשפט יסלק את בקשת האישור ויורה על דחיית התביעה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח