חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ק (חדרה) 65150-07-18 - ולרי גלוזמן נ' לירן תומר ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ק (חדרה) 65150-07-18 - ולרי גלוזמן נ' לירן תומר ואח'

ת"ק (חדרה) 65150-07-18

ולרי גלוזמן

נ ג ד

1. לירן תומר

2. אברהם לירן

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות בחדרה

[21.03.2019]

כב' הרשמת הבכירה טלי מירום

פסק דין

 

1. התובע הגיש תביעה בגין נזקים שנגרמו לרכבו מסוג טויוטה בעקבות תאונה מיום 7.8.16, במעורבות רכב מאזדה שנטען כי הוא רכבו של נתבע מס' 1.

2. לכתב התביעה צורפה חוות דעת שמאי מטעם התובע, המעמיד את שיעור הנזק לרכב על 4,294 ₪. כן צורף חשבון שכ"ט השמאי בסך 500 ₪. בנוסף צורפה קבלה ע"ס 200 ₪ עבור יעוץ משפטי ע"י עורך דין. בהתאם הועמד סכום התביעה על 4,994 ₪, בצירוף הוצאות משפט.

3. בכתב ההגנה הכחיש נתבע מס' 1 את מעורבותו הוא ומעורבות רכבו בתאונה כלשהי עם רכב התובע.

4. בדיון הראשון שהתקיים בתובענה תיאר התובע את אירוע התאונה. כן טען, כי לאחר התאונה פנו הוא וסוכן הביטוח שלו שוב ושוב אל נתבע מס' 1, אלא שהוא הכחיש כי מדובר ברכבו. בהמשך, טען התובע, ובמשך כשנתיים קיבל שוב ושוב תשובות מתחמקות מהנתבע, אשר הבטיח שוב ושוב כי יתקן את רכב התובע, אולם ללא הועיל.

5. הנתבע חזר על הכחשותיו גם בדיון, טען כי מעולם לא היה לו או לעסק שבבעלותו רכב מאזדה והכחיש את טענות התובע וסוכן הביטוח שלו אודות פניותיהם החוזרות ונשנות אליו בנסיון להגיע להסדר לתיקון הרכב.

6. אז הציג התובע סרטון ממצלמות אבטחה במקום התאונה, המתעד את התאונה. בסרטון נראה רכב המאזדה נוסע לאחור ופוגע ברכב הטויוטה של התובע, אשר עצר בכביש מאחורי משאית אשפה.

7. בעקבות הצגת הסרטון ולאחר שהנתבע אישר כי מדובר ברכב נהוג בידי אביו, הוסף האב כנתבע נוסף, ונקבע מועד לדיון נוסף, לאחר שייערך בירור במשרד הרישוי בדבר הבעלות ברכב המאזדה שתועד פוגע ברכב התובע.

8. לקראת הדיון הנוסף הגישו הנתבעים כתב הגנה ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח