חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ק (ירושלים) 3950-09-20 - טוויל ברכאת נ' עידו טסטא
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ק (ירושלים) 3950-09-20 - טוויל ברכאת נ' עידו טסטא

ת"ק (ירושלים) 3950-09-20

טוויל ברכאת

נ ג ד

עידו טסטא

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות בירושלים

[24.02.2021]

בפני הבכיר אהרן אורנשטיין כבוד הרשם

פסק דין

 

מונחת לפניי תביעה בגין נזק שנגרם לרכב בתאונת דרכים.

 

פתח דבר

1. התאונה התרחשה בבוקר יום 21.04.2019, מעט אחרי השעה 06:00, ברחוב ג'ובראן חליל ג'ובראן (להלן - "הרחוב") בשכונת בית חנינה בירושלים.

2. הנתבע יצא ברכב מסוג רנו (להלן - "רכב הנתבע") ממקום המשמש כחניה בדרכו שמאלה לרחוב, לאחר שאסף חבר לעבודה (להלן - "הנוסע"). הם התכוונו לנסוע למקום עבודתם בגוש דן. רכב הנתבע שייך למעבידתם של הנתבע והנוסע.

3. באותה עת, הנהג ברכב התובע מסוג שברולט (להלן, לשם הנוחות - "התובע" ו"רכב התובע", בהתאמה) נסע בכביש המאונך לדרך ממנה יצא הנתבע, כך שרכב הנתבע הגיע מצידו הימני של רכב התובע.

4. בין שני הרכבים אירעה תאונה. כתוצאה מהתאונה, רכב התובע סטה שמאלה והתנגש חזיתית בפח אשפה ("צפרדע" גדולה). פח האשפה הוטח ברכב אחר שחנה בצד שמאל של הדרך. בגין הנזק לאותו רכב אחר (מסוג מרצדס) הוגשה תביעה נפרדת (תא"מ 57666-10-20), אשר טרם התבררה.

5. הנתבע, הנוסע והתובע נחקרו במשטרה והודעותיהם הוגשו לבית המשפט. יצוין כי התובע טרח להופיע במשטרה ולהיחקר רק בחלוף יומיים מקרות התאונה. נוסף על כך, בוחן תנועה מטעם משטרת ישראל ערך ביום 14.08.2019 דו"ח המתייחס לתאונה וגם הוא הוגש לבית המשפט.

6. התובע טען שהאחריות לתאונה מוטלת על הנתבע. לטענתו, הנתבע הגיח מסמטה, לא הבחין ברכב התובע ולא נתן לרכב התובע זכות קדימה.

7. הנתבע טען כי מכוניות חונות חסמו את שדה ראייתו ולכן גלש באיטיות. לטענת הנתבע, ההתנגשות אירעה בעטיו של התובע שנסע במהירות מופרזת.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח