חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"ק (פתח-תקוה) 18995-01-19 - טובי בוחבוט נ' עיריית אלעד ואח', פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ק (פתח-תקוה) 18995-01-19 - טובי בוחבוט נ' עיריית אלעד ואח'

ת"ק (פתח-תקוה) 18995-01-19

טובי בוחבוט

נ ג ד

1. עיריית אלעד

2. מאיר כרמלי

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות בפתח-תקוה

[08.07.2019]

כבוד הרשמת בכירה מיכל בר

פסק דין

 

מונחת לפני תביעה כספית בסך 33,500 ₪ שאותה הגיש התובע, מר טובי בוחבוט, כנגד הנתבעת 1, עיריית אלעד (להלן: העירייה), וזאת בקשר עם עבודות גינון ופיתוח שביצע בבית הספר הממלכתי דתי "נועם", המצוי בתחומה. הנתבע 2, מר מאיר כרמלי (להלן: מנהל בית הספר), הינו מי שכיהן כמנהל בית הספר בעת הזמנת וביצוע העבודות. השאלה המתעוררת בגדרי הליך זה הינה, מהי נפקות ההתקשרות בין התובע לבין מנהל בית ספר, אשר בוצעה במלואה, והכל תוך שההתקשרות אינה מאושרת פורמאלית על ידי העירייה.

 

טענות התובע בכתב התביעה המקורי

1. התובע, מר טוני בוחבוט, טוען בכתב התביעה שהגיש, כי בחודש אפריל 2017 פנה אליו מנהל בית הספר הממלכתי דתי "נועם", מר מאיר כרמלי, בבקשה להעלות רעיונות לשיפור מראה בית הספר. התובע הביע תמיהה, וזאת לנוכח היות בית הספר מוסד ממלכתי שהינו באחריות העירייה, אשר לכאורה אמורה לבצע העבודות באמצעות מי מטעמה. לטענת התובע, מנהל בית הספר הבהיר לו, כי בהתאם לנוהל, יש לבית הספר תקציב, וכי מנהל בית הספר הינו הגורם האחראי להזמנת העבודות ולביצוען. עוד הבהיר, כי יש די תקציב בקופת בית הספר. לאחר דין ודברים, שלח התובע הצעת מחיר שאושרה על ידי מנהל בית הספר, והחל בעבודה. תוך כדי ביצוע העבודות, במהלך חודש מאי 2017, התבקש התובע להוסיף גם דשא סינטטי למגרש הכדורגל ופינות ישיבה, כמו גם אלמנטים שונים, וכך עשה. עם סיום העבודות, בחודש יוני 2017, הוציא התובע חשבונית עסקה בסך 43,105 ₪ ובהמשך, לבקשת מנהל בית הספר, הוציא חשבונית מס בסכום זה. דא עקא, הגם שהתובע שילם מע"מ ומס הכנסה כחוק על בסיס החשבונית שהוציא, והגם ששילם לספקים שעמם עבד במסגרת ביצוע העבודות את עלות חומרי הגלם, תמורת העבודות לא התקבלה. לאחר שתכתובת בין הצדדים לא הביאה לפתרון, הגיש התובע את התביעה דנן, כנגד העירייה.

 

טענות העירייה בכתב ההגנה המקורי

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח