חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ק (קריות) 16489-09-20 - נטליה וינוקורוב נ' יהורם אור, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ק (קריות) 16489-09-20 - נטליה וינוקורוב נ' יהורם אור

ת"ק (קריות) 16489-09-20

נטליה וינוקורוב

נ ג ד

יהורם אור

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות בקריות

[02.06.2021]

בפני הבכירה יונת הברפלד-אברהם כב' הרשמת

פסק דין

 

התובעת הגישה תביעה ע"ס של 2,479 ₪, עבור החזר תשלום אותו שילמה לנתבע לצורך השתתפות בתה בקייטנה. הסכום כולל את עלות הקייטנה ,הוצאות וטרחה.

יובהר כי בניגוד לפרוטוקול, בו נרשם כי התובעת מסכימה לחזור בה מהתביעה, חזרה בה התובעת מהסכמתה זו בדיון, הדבר לא נרשם בפרוטוקול אולם לאור חזרתה התובעת מתביעתה, ניתן פסק דין זה.

1. התובעת וחברתה, גברת שפירו (להלן: גב' שפירו), ביקשו לרשום את בנותיהן לקייטנה שהינה קורס משחק מול מצלמה אותו מנהל הנתבע, שעתיד היה להיפתח ביום 19 ביולי 2020 (להלן: הקורס).גב' שפירו עמדה בקשר עם הנתבע בנוגע להרשמה, וקיבלה מהנתבע הודעת ווטסאפ עם טפסי ההרשמה עליהם התבקשו האימהות לחתום. אין מחלוקת בין הצדדים כי הגב' שפירו היא שערכה את הבירורים מול הנתבע, את הרישום ואת התשלום.

2. בשל מגבלות הקורונה, דחה הנתבע את הקורס ליום 9 לאוגוסט 2020 . הנתבע אפשר למשתתפים לבטל את ההשתתפות בקורס, עקב הדחייה. התובעת לא ביקשה לעשות כן.

3. לטענת התובעת, סמוך לפתיחת הקורס ביקשה לבטל את השתתפות ביתה בקורס והודיעה על כך לנתבע. לגרסתה, באשר לסוגיית ההחזר הכספי, ביקש הנתבע מהתובעת ליצור עמו קשר שוב ביום 23 לאוגוסט 2020, שכן עליו לברר את סוגיית ההחזר הכספי מול הנהלת החשבונות.

4. התובעת טוענת כי ביום זה אכן יצרה שוב קשר עם הנתבע, שהסביר לה כי הוא עושה מאמצים להשיג עבורה החזר כספי חלקי, שכן המדיניות הינה לא להשיב את כל הסכום ששולם. התובעת פנתה שוב מספר ימים לאחר מכן ולטענתה אין בידי הנתבע תשובה.

5. התובעת טוענת כי מספר שעות בודדות בלבד לאחר פתיחת הקורס הודיעה לנתבע כי ביתה לא תשתתף בקורס וכי אף לא חתמה על טופס ההרשמה לקורס. לפיכך, כך לטענת התובע, הינה זכאית לקבל את מלוא כספה חזרה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח