חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ק (רמלה) 41964-01-20 - אלכסנדר שוחט נ' אורית אור אחזקה וניהול בע"מ, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ק (רמלה) 41964-01-20 - אלכסנדר שוחט נ' אורית אור אחזקה וניהול בע"מ

ת"ק (רמלה) 41964-01-20

אלכסנדר שוחט

נ ג ד

אורית אור אחזקה וניהול בע"מ

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות ברמלה

[03.06.2020]

כבוד הרשמת הבכירה אביגיל פריי

פסק דין

 

 

לפני תביעה שעניינה נזקים נטענים שנגרמו לטענת התובע לרכושו באחריות הנתבעת.

התובע טוען כי בעבר התגלתה נזילה בקירות ביתו אשר לאור בדיקת הנתבעת וטיפול שביצעה היתה באחריות שכנו בדירה 35. הסכסוך בין הצדדים נדון ע"י ביהמ"ש במסגרת ת"ק 11419-05-19, בה מונה מומחה מכריע מטעם ביהמ"ש בהסכמת הצדדים ולאור חוות דעתו חויב בעל דירה 35 בשיפויו של התובע. לטענת התובע חרף תיקון שבוצע ע"י הנתבעת בגג המשותף, נצפו נזקי נזילות נוספים בדירתו הנובעים מתיקון כושל של הנתבעת. עוד טען כי כאשר פנה לנתבעת נמסר לו כי ככל וקיימים ליקויים הרי הם נובעים ממצב האיטום במבנה אשר בוצעו לפני כ-25 שנים ואשר לצורך תיקונם נדרשים דיירי הבניין להשקיע סך של כ-19,000 ₪ ועלות לכל אחד מהם הינה 1,2000 ₪. לטענת התובע בנתבעת מנסה להתעשר על חשבון הדיירים שכן תחשיב פשוט מעלה כי 1,200 ₪ כפול 36 דיירים מביאים לתוצאה הגבוהה בהרבה מסכום העלות המשוער.

כן טען התובע כי הנתבעת לא פעלה בדחיפות לטיפול בנושא לחץ המים במבנה וכי המים מניקוי המבנה מוזרמים באופן קבוע תחת רכב התובע.

הנתבעת טענה כי התביעה הינה קנטרנית ומופרכת. הנתבעת מפנה לחוות דעת מומחה ביהמ"ש שניתנה בתיק הקודם ממנה עולה כי האיטום שבוצע ע"י הנתבעת בוצע באופן שהיה בו כדי למנוע את הנזילות מן הגג המשותף. עוד טענה הנתבעת כי התובע כלל לא הוכיח קיומן של נזילות ובדיקה ביחס לתלונות שהועלו על ידו אצל הנתבעת לא העלתה כל תלונה עדכנית ביחס לנזילות המתוארכת לאחר התביעה משנת 2019. הנתבעת הודתה כי במכתב התשובה לתובע נפלה טעות וכי סכום החיוב ביחס לכל דייר נמוך מן הסכום הנקוב במכתב.

עוד טענה הנתבעת כי סוגית לחץ המים אינה בתחום אחריותה אלא באחריות תאגיד ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח