חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"ק (תל-אביב-יפו) 8061/03 - פורמנוב אלכסנדר ואח' נ' הדקה התשעים בע"מ,  
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ק (תל-אביב-יפו) 8061/03 - פורמנוב אלכסנדר ואח' נ' הדקה התשעים בע"מ שלום תל-אביב-יפו

ת"ק (תל-אביב-יפו) 8061/03

1. פורמנוב אלכסנדר

2. פורמנוב אלנה

נ ג ד

הדקה התשעים בע"מ


בית משפט שלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות תל-אביב-יפו

[31.08.2004]


כב' השופט חג' יחיא

 

פסק דין

 

התובעים הזמינו אצל הנתבעת שני כרטיסי טיסה ת"א-מילאנו, רומא- ת"א, וכן שכרו רכב והזמינו 3 בתי מלון למשך 4 לילות במקומות שונים באיטליה.

ככל הנראה, ומפאת הזמן הקצר שבין יום ההזמנה לבין יום הטיסה, הובטח לתובעים בכתב התביעה כי כרטיסי הטיסה, הזמנת המלונות והרכב השכור ימסרו לתובעים בדלפק הבידוק בשדה התעופה.

התובעים טוענים, כי ביום 30.05.01, יום ההמראה, הגיעו לשדה התעופה, אך מלבד כרטיסי הטיסה לא נמסר להם דבר, וטוענים כי נאמר להם כי עליהם לטוס ליעד ומשם ליצור קשר עם הנתבעת ואז יקבלו את הפרטים. אך מאשרים כי שמות בתי המלון וחברת ההשכרה של הרכב נמסרו להם בנתב"ג.

התובעים טוענים, כי בהגיעם ליעד לא מצאו חברת השכרה בשם שנמסר להם על ידי פקידת הנתבעת וכי רק לאחר מספר שעות מצאו כי ההזמנה בוצעה בחברת יורופקאר.

התובעים טוענים עוד שבאותו יום התקשרו לנתבעת בעניין בתי המלון שהוזמנו, וכי הפקס בדבר המלון הראשון נשלח לאחר מספר שעות, תוך ציון שפקס בעניין בתי המלון הנוספים ישלח בהמשך.

התובעים טוענים, כי לא חיכה להם מטעם התובעת פקס כלשהו בדבר בתי המלון לימים הבאים.

באשר לבית המלון שנמסר להם ללילה הראשון, הם טוענים כי חיפשו מלון לפי הפתק שקיבלו אלא שמלון בשם הנ"ל, האמור , לא נמצא למרות חיפושים במשך כל אותו יום , וכי נאלצו לחפש מקום ללון בכוחות עצמם.

באשר לימים 03.06.01 ו - 05.06.01 - היו אמורים התובעים ללון ברומא, מלון 4 כוכבים, שלפי המלצת פקידת הנתבעת, הינו מלון מעולה וכי מוטב להם לקבלו, אלא שהתובעים טוענים שהמלון הינו מלון מוזנח שאינו ראוי למגורי אדם.

לסיכום, טוענים התובעים, כי טיולם היה רצוף מצגי שווא ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח