חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > ת"ק (תל-אביב-יפו) 15431-05-19 - רוני שלוש ואח' נ' יוחאי נהרי, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ק (תל-אביב-יפו) 15431-05-19 - רוני שלוש ואח' נ' יוחאי נהרי

ת"ק (תל-אביב-יפו) 15431-05-19

1. רוני שלוש

2. דינה שלוש

נ ג ד

יוחאי נהרי

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות בתל-אביב-יפו

[31.07.2019]

לפני אריה ביטון כבוד השופט

פסק דין

 

1. לפניי תביעה קטנה שהגישו התובעים כנגד הנתבע לפיצוי על סך של 15,000 ₪, בהתאם לזיכרון דברים שנערך בין הצדדים ביום 28.2.19, ושבמסגרתו סוכם על ביצוע שיפוץ של שני חדרי רחצה בדירת התובעים.

טענות הצדדים

2. לטענת התובעים, סיכמו הם עם הנתבע, כי זה ישפץ להם את חדרי הרחצה בעלות של 22,000 ₪. בתאריך 4.3.19 החל הוא לעבוד בביתם ובמשך 3 ימים פירק הוא קרמיקה ממקלחת אחת והתחיל בעבודת אינסטלציה עד שנתקע בלא לדעת כיצד לחברה. שבוע לאחר התחלת העבודה לא התקדם הוא בעבודה. לפי הסיכום שנקבע בין הצדדים, שליש מהתמורה ישולם בתחילת העבודה, שליש בסיום המקלחת הראשונה ושליש בסוף העבודה. לנתבע שולם השליש הראשון בסך של 7400 ₪, וכעבור יומיים ביקש הנתבע סך של 4000 ₪ אשר שולמו לו אף הם.

3. עוד מוסיפים הם וטוענים, כי שבוע ימים לאחר תחילת העבודה ביקש הנתבע לערוך חוזה חדש ולהוסיף לתמורה סך של 10,000 ₪ נוספים, כיון שלטענתו טעה הוא במחיר, אולם התובעים סירבו לכך בתוקף. לפי הצעתו, הסכימו הם שישיב להם סך של 7000 ₪ וילך לדרכו. לאחר שיצא הוא את הדירה התקשרו הם אליו ושאלו מה ברצונו לעשות, וזה השיב להם שיזמינו מישהו אחר ובערב יחזיר להם את הכסף. התובעים סיכמו על המשך העבודה עם שיפוצניק אחר. שבוע לאחר מכן, התקשר הנתבע לתובעים וביקש לחזור לעבודה ולשכוח מהכל, אולם בשל התחלת עבודת השיפוצניק החדש לא הסכימו הם להשיבו לעבודה. לטענתם, נגרם להם נזק רב במהלך שבועיים ללא מקלחת ובית הנתון במצב של אתר בניה, וכן נאלצו הם לפנות את הפסולת שהותיר הוא בדירה.

4. לכתב תביעתם צירפו התובעים את זיכרון הדברים שנערך עם הנתבע, תמונות של הדירה, וכן ציינו כי ברשותם הקלטות של שיחות עם הנתבע.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח