חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ק (תל-אביב-יפו) 19390-07-18 - נופר אשר נ' ספא O2ובר בע"מ, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ק (תל-אביב-יפו) 19390-07-18 - נופר אשר נ' ספא O2ובר בע"מ

ת"ק (תל-אביב-יפו) 19390-07-18

נופר אשר

נ ג ד

בית משפט השלום בשבתו כבית משפט לתביעות קטנות בתל-אביב-יפו

[12.03.2019]

לפני יאיר חסדיאל כבוד השופט

פסק דין

 

תביעה על סך 5,000 ₪ מכוחו של סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים)התשמ"ב- 1982 [להלן: "החוק"], בעטיים של 5 דברי פרסומת שנשלחו לתובעת על ידי הנתבעת במהלך השנים 2016-2018.

ייאמר לאלתר - טענת ההגנה של הנתבעת לפיה ניתנה הסכמת התובעת למשלוח דברי פרסומת כאמור במהלך ביקור שערכה בעסק הספא של הנתבעת ביום 31.12.15 [טופס נת/2], הוזמה, כמעט בבחינת "בא הרוג ברגליו" [ראו תלמוד בבלי, מסכת בבא קמא דף עד' ע"ב]. זאת משבמאזן ההסתברויות, לנוכח הראיות שהוצגו לכך, ומשבמבחן המהימנות עדיפה בעיני בשופי עדות התובעת שהייתה כנה ועקבית, נתחוור כי התובעת כלל לא שהתה בארץ בתאריך האמור [ראו ת/1 - תכנית טיסות שנתקבלה מאת סוכנות הנסיעות, וכן ת/2-ת/4].

ודוק, משמסמך נת/2 עליו ביססה הנתבעת את הגנתה נשלף על ידה במהלך הדיון ולא צורף לכתב ההגנה אשר אף לא נקב במועד הביקור הנטען בספא, נמנעה מהתובעת האפשרות לנסות ולהזים את המסמך מראש על ידי המצאת העתק דרכונה, אלא שכאמור, די במה ששמעתי וראיתי בדיון.

להשלמת התמונה - התובעת אף הכחישה כי החתימה המופיעה על גבי נת/2 הינה חתימתה, המסמך האמור אינו כולל כל פרט נוסף המקשר את התובעת אליו מלבד כתובת הדוא"ל שניתן להשיגה גם בדרכים אחרות, ובהיבט זה קיימת משמעות גם לכך שהשורה באותו מסמך בה יש למלא את תאריך הלידה לא מולאה. אם בכך לא סגי - במסמך הנוסף נת/3, הנטען להיות טופס הזמנת טיפול ליום 31.12.15 שמולא לבקשת התובעת, מופיע מספר טלפון שהתובעת העידה כי כלל אינו שייך לה, ואילו מסמך נ/1 הינו פלט חיפוש במאגר טיפולים ממוחשב של הנתבעת המעצים את החשד כי הנתבעת ניסתה לאתר בקרב לקוחותיה את כל הלקוחות ששמן הפרטי הינו "נופר", על מנת להדביק ביקור של אחת מהן לתובעת.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח