חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"ח (חיפה) 44801-10-18 - סייפטי דור בע"מ ואח' נ' חברת גב-ים לקרקעות בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"ח (חיפה) 44801-10-18 - סייפטי דור בע"מ ואח' נ' חברת גב-ים לקרקעות בע"מ

תא"ח (חיפה) 44801-10-18

1. סייפטי דור בע"מ

2. אברהם אמבר

ע"י ב"כ עו"ד שניהם אורי נוה

נ ג ד

חברת גב-ים לקרקעות בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד דורון איתני

בית משפט השלום בחיפה

[12.03.2019]

כבוד השופט אורי גולדקורן

החלטה

 

1. המשיבה הגישה נגד המבקשים תביעה לפינוי מושכר לפי פרק ט"ז4 לתקנות סדר הדין האזרחי, תשמ"ד-1984 (להלן: התקנות). בכתב התביעה, לו צורף תצהיר של מנהל התפעול של המשיבה, נטען כי המבקשת מס' 1 (להלן: המבקשת) הפרה את הסכם השכירות בינה לבין המשיבה, כאשר ביצעה בנייה של גלריה שלא כדין וללא אישור המשיבה. עוד נטען כי עוד ביום 1.8.2018 הודיעה המשיבה למבקשת על ביטול ההסכם עקב הפרתו.

2. המבקשים הגישו בקשה להעברת התובענה למסלול דיון רגיל, בשל מורכבותה, ובשל כמות הראיות והיקף העדויות הכרוכים בבירורה. בבקשה, שנתמכה בתצהירו של המבקש מס' 1, פורטו טענות הגנה שונות, ובין היתר נכתב:

"ברי כי כל הנטען לעיל דורש הוכחה וגורר אחריו את הצורך בהבאת עדויות מטעם השוכרים הקודמים של המושכר, הגשת חוות דעת הנדסית לגבי מיקומם, גודלם ושימושם של הגלריה והסככה, קבלת חוות דעת האם אכן נדרש היתר בנייה לכל הנ"ל או האם מדובר בשינויים פנימיים בתחומי המושכר עצמו הבנוי בהתיר (והגלריה איננה החורגת מתחומו), הכנת תשריטי מודד לשם זיהוי המקום, גודל ומיקומו, הגשת היתר בנייה, זימון נציג עירייה וכיוצ"ב, אין מקומם להתברר בסדר של תביעה לפינוי מושכר".

3. המשיבה הגישה תשובה לבקשה, ובה טענה כי המבקשים לא התכחשו לעובדה שקיימת במושכר בנייה בלתי חוקית. נטען כי לאחר שלמעלה משנתיים לא פעלו המבקשים להסדרת הבנייה הבלתי חוקית ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח