חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"מ (רחובות) 32716-02-18 - ש. שלמה רכב בע"מ נ' מגדל חברה לביטוח בע"מ, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"מ (רחובות) 32716-02-18 - ש. שלמה רכב בע"מ נ' מגדל חברה לביטוח בע"מ

תא"מ (רחובות) 32716-02-18

ש. שלמה בע"מ רכב

נ ג ד

מגדל חברה לביטוח בע"מ

בית משפט השלום ברחובות

[24.11.2019]

כב' הרשם הבכיר אייל דוד

ע"י ב"כ עו"ד יניב ברזילי ואח'

פסק דין

 

 

רקע:

1. לפני תביעה במסגרתה מבקשת התובעת, הבעלים של רכב מסוג אופל אסטרה לחייב את הנתבעת לשלם לה פיצויים בסך כולל של 7,888 ₪ בגין נזקים שנגרמו לרכבה, עקב פגיעת רכב הנתבעת מסוג טויוטה טנדר היילקס בתאונה שקרתה ביום 10/09/17 במחלף יגור לכיוון יוקנעם.

2. אין חולק על כך שרכב הנתבעת שהיה נהוג בעת התאונה ע"י מר ישראל דוד, פגע באופל של התובעת. המחלוקת הינה לעניין היקף הנזק שנגרם לרכב התובעת עקב התאונה.

 

תמצית טענות הצדדים

3. התובעת טענה שכתוצאה מהתאונה נגרמו לרכבה נזקים שעלות תיקונם סך של 7,888 ₪ בהתאם להערכת שמאי ותמונות הנזק שצורפו לכתב התביעה. זאת, כשרכב התובעת עמד במצב פאסיבי ורכב הנתבעת פגע בו מאחור. הנתבעת טוענת לעומת זאת כי היה מדובר במכת "נשיקה" חלשה בגינה לא נגרמו לאופל נזקים כלשהם וכן בקילוף צבע שהיה קודם לתאונה. לתמיכה בטענתה צירפה הנתבעת לכתב הגנתה תמונות של הסוזוקי שצולמו לטענתה בסמוך לאחר התאונה.

 

הדיון בתביעה

4. התקיים לפני דיון בו העידו הנהגים, מר בועז סינה שנהג ברכב התובעת וכן מר ישראל לוי שנהג ברכב הנתבעת.(ההדגשות בציטוטים מפרוטוקול הדיון הן שלי א.ד )

 

עדות נהג התובעת-מר בועז סינה

5. "עמדתי בפקק תנועה במחלף יגור, בעמידה מוחלטת, הרגשתי פגיעה מאחור. יצאתי לראות וראיתי נזק ברכבי, שנגרם על ידי הרכב שהיה מאחוריי, רכב מסוג טויוטה כביש שטח...במועד התאונה הרכב היה ברשותי כשנה וחצי ובמהלכן הרכב לא עבר אף תאונה. אני מבהיר באופן חד משמעי כי במוקד הנזק ברכבי, בחלקו האחורי, לא היתה תאונה כלשהי ולא נגרמה פגיעה כלשהי, לא לפני התאונה מושא התביעה ולא לאחריה..." ( ש' 8-21 ע' 1 לפרוטו')

 

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח