חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"מ (רחובות) 66395-01-19 - אורית איבט ויצמן נ' הדר פבזנר ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"מ (רחובות) 66395-01-19 - אורית איבט ויצמן נ' הדר פבזנר ואח'

תא"מ (רחובות) 66395-01-19

אורית איבט ויצמן

ע"י ב"כ עו"ד שי סולטן

נ ג ד

1. הדר פבזנר

2. שומרה חב' לביטוח בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד רות קיהל-חריט ואח'

בית משפט השלום ברחובות

[12.03.2020]

כב' הרשם הבכיר אייל דוד

פסק דין

 

 

רקע

1. לפני תביעה במסגרתה מבקשת התובעת לחייב את הנתבעות 1-2 לשלם לה פיצויים בסך כולל של 9,631 ₪, בגין נזקים שנגרמו לטענתה, לקלנועית שלה, עקב פגיעת רכב פרטי מסוג יונדאי (להלן: "הרכב"), בתאונה שקרתה בעת שנהגה בקלנועית וחצתה את הכביש במעבר חציה, ברחוב הרצל ברחובות, בסמוך לתחנת הדלק "פז" בשכונת אושיות. הנתבעת 1 (להלן: "הנתבעת") נהגה ברכב בעת התאונה והנתבעת 2 היא מבטחת הרכב.

2. בדרך כלל, נקודות המחלוקת בין תובע ונתבע, בתביעות בגין נזקי רכוש רכב, הן: מי מהם אחראי לקרות התאונה ומה היקף הנזקים שנגרמו בגינה. במקרה שלפנינו, לנתבעות טענה מקדמית לפיה, בניגוד לטענת התובעת, לא התרחשה כלל תאונה ולא היה כל מגע בין הרכב לקלנועית והגשת התביעה אינה אלא ניסיון להוציא מהנתבעות כספים שלא כדין בגין "אירוע מבוים".

 

הדיון בתביעה

3. התקיים לפני דיון בתביעה במסגרתו העידו התובעת, עד מטעמה מר קוקו אור שמש והנתבעת 1 בעצמה. לא הובא עד ניטרלי מטעם מי מהצדדים או צילומים מרגע התרחשות התאונה הנטענת.

 

עדות התובעת

4. התובעת העידה כי בטרם התאונה ביקרה במספרה של בנה המצויה בסמוך למקום התאונה הנטענת. לאחר מכן, החלה לחצות את הכביש במעבר חצייה בלוויית מר אור קוקו שמש שצעד מס' צעדים מאחוריה. לטענתה, בעת שהייתה על גבי הפס השלישי במעבר החצייה, היו מכוניות שעמדו והולך רגל, היא המשיכה בנסיעתה ופתאום הגיע הרכב ונכנס בקלנועית בצדה הימני אחורי. כתוצאה מהמכה, הקלנועית המשיכה בנסיעה והחלה לקפוץ והגלגל הקדמי בקלנועית נשבר. אור שהיה בצדה השמאלי קרא לבנה שיגיע מהר.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח