חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > תא"מ (רמלה) 61548-07-20 - הראל חברה לביטוח בע"מ נ' יאסר מוחמד אבו גאנם ואח'
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"מ (רמלה) 61548-07-20 - הראל חברה לביטוח בע"מ נ' יאסר מוחמד אבו גאנם ואח'

תא"מ (רמלה) 61548-07-20

הראל חברה לביטוח בע"מ

נ ג ד

1. יאסר מוחמד אבו גאנם

2. ש. שלמה חב' לביטוח בע"מ

בית משפט השלום ברמלה

[18.02.2021]

כבוד הרשמת הבכירה אביגיל פריי

פסק דין

 

 

לפני תובענה שעניינה נזקי רכוש רכב שנגרמו לרכב התובעת אגב תאונת דרכים שאירעה ביום 02.11.19 בלוד ובה היו מעורבים רכב מסוג יונדאי הנושא מס' רישוי 50712601 שהיה מבוטח ע"י התובעת ורכב מס' רישוי 1062560 שהיה בבעלות הנתבע 1 ושהיה מבוטח ע"י הנתבעת 2.

התובעת העמידה את תביעתה ע"ס 23,503 ₪ וטענה כי רכבה עמד בנתיב הנסיעה השמאלי למופע רמזור אדום ומשהתחלף לירוק החל בנסיעה. רכב הנתבע 1 אשר הגיח ממולו בפתאומיות פנה שמאלה במהירות ותוך כך פגע ברכבה.

הנתבעים בכתב הגנתם טענו כי עת החל רכבם בנסיעה על כביש 40 מדרום לצפון, הגיע לצומת לוד. בכיוון נסיעתו דלק רמזור במופע ירוק ולפיכך החל בפנייה שמאלה כדין. בפתאומיות הגיח רכב התובעת מצדו הימני של רכב הנתבע תוך כדי כניסה לצומת באור אדום, פגע ברכב הנתבע ובכך גרם להתרחשות התאונה.

מטעם התובעת העיד נהג רכבה, מטעם הנתבעים העיד הנתבע 1וכן עד מטעמם, בנו מר עבדאללה אבו גנאם והם נחקרו על גירסאותיהם.

נהג התובעת העיד כי עמד בנתיב הנסיעה השמאלי מבין שני נתיבים למופע רמזור אדום, משהתחלף לירוק החל בנסיעה. לאחר שהתקדם מס' מטרים הגיח ממולו רכב הנתבע מסוג טויוטה שבכוונתו הייתה להספיק את הפניה שמאלה תוך כדי נסיעה במהירות מופרזת ובכך פגע בחזית רכב התובעת.

עוד העיד נהג התובעת כי רכב משטרה שעמד מאחוריו ראה את שהתרחש ואפשר לרכב התובעת לעצור בצד ימין של הדרך. לאחר התרחשות התאונה, נהג התובעת צילם את הנזקים ברכבים המעורבים והתמונות צורפו לתיק ביהמ"ש כת/1. נהג התובעת העיד כי החל בנסיעה מיד עם חילופי המופע בכיוון נסיעתו לירוק וטען כי מעת שהמופע בכיוון נסיעתו הינו ירוק הרי שזכות הקדימה נתונה לו. עד התובעת אישר כי קיימת במקום מצלמת תנועה אולם טען כי אין עליו חובה לפעול ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח