חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"מ (תל-אביב-יפו) 63976-02-18 - עו"ד צבי כהנא ואח' נ' עו"ד דוד אור-חן, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"מ (תל-אביב-יפו) 63976-02-18 - עו"ד צבי כהנא ואח' נ' עו"ד דוד אור-חן

תא"מ (תל-אביב-יפו) 63976-02-18

1. עו"ד צבי כהנא

2. עו"ד רחל בר

3. כהנא - בר, משרד עורכי דין

כולם ע"י ב"כ עו"ד צבי כהנא ו/או רחל בר ו/או אח'.

נ ג ד

עו"ד דוד אור-חן

ע"י ב"כ עו"ד ד. אור-חן ושות' - משרד עורכי דין.

בית משפט השלום בתל-אביב-יפו

[31.03.2019]

לפני נמרוד אשכול כבוד השופט

החלטה

 

1. המבקשים, הנתבעים בהליך, הגישו בקשה לתיקון פרוטוקול ולהוספת ראיה חדשה מטעמם. בכל הנוגע לתיקון הפרוטוקול, הבקשה היא לתקן טעויות הקלדה שנפלו בפרוטוקול ישיבת הוכחות מיום 15.1.2019. בעניין זה, הסכים התובע לבקשה. אשר על כן מורה על תיקון הפרוטוקול כמפורט בסעיף א' לבקשה של הנתבעים בנושא.

2. הראיה שאותה מבקשים להציג בשלב זה של ההליך, כאשר הסיכומים בכתב מוגשים ע"י הצדדים, היא צירוף פרוטוקול דיון שהתקיים בת"א (שלום ת"א) 39648-02-14 ד"ר יצחק הרץ נ' עו"ד דוד אור - חן (להלן "תיק הרץ"). לטענת הנתבעים מהפרוטוקול בתיק הרץ עולה כי התובע העיד, במסגרת התצהיר: "כי לא נכרת הסכם בכתב בין הצדדים, כפי שהיה מקובל ביני לבין כהנא משך כל תקופת הקשר ביננו וגם לאחר שנותק". בפרוטוקול הדיון נשאל עו"ד דוד אור-חן לעניין הניסוח בתצהיר והשיב: "יכול להיות שטעיתי בניסוח בתצהיר".

3. בנושא הבקשה לצרף את הפרוטוקול בתיק הרץ היא בהתאם לדוקטרינה של ההשתק השיפוטי וזאת כמפורט ברע"א 4224/04 בית ששון בע"מ נ' שיכון עובדים והשקעות בע"מ ולפיה בעל דין מושתק מלטעון טענות עובדתיות או משפטיות סותרות באותו הליך עצמו או בשני הליכים שונים וזאת על מנת למנוע פגיעה בטוהר ההליך השיפוטי ובאימון הציבור במערכת המשפט וכן להניא מפני ניצולם לרעה של בתי המשפט (שם, עמ' 633).

4. בהתאם להלכה הנוהגת, ניתן להגיש ראיה מהותית גם לאחר מתן פסק הדין, קל וחומר לאחר הליך ההוכחות ובשלב הסיכומים. מדובר על ראיה אשר לא הייתה קיימת, לא הייתה ידועה ולא ניתן היה לגלותה בשקידה סבירה (ראה תקנה 257 לתקסד"א). מבחינים בין ראיות על עובדות שהתרחשו לפני פסק הדין ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח