חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"ק (אשדוד) 70495-02-20 - פלדמן אבזור רכב בע"מ נ' רד.אר נגריית גל בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"ק (אשדוד) 70495-02-20 - פלדמן אבזור רכב בע"מ נ' רד.אר נגריית גל בע"מ

תא"ק (אשדוד) 70495-02-20

פלדמן אבזור בע"מ רכב

באמצעות ב"כ עו"ד ש' הכהן

נ ג ד

רד.אר נגריית גל בע"מ

באמצעות ב"כ עו"ד ע' ג'ורג'י

בית משפט השלום באשדוד

[24.03.2020]

בפני הבכיר ערן אביטל כב' הרשם

החלטה

 

1. לפניי בקשה לביטול עיקולים זמניים שהוטלו, לבקשת המשיבה, על נכסי המבקשת אצל מחזיקים שונים במסגרת תביעה כספית שהוגשה נגדה בסך 505,188 ₪ ושעילתה הפרת הסכם ביצוע עבודות קבלנות שבין הצדדים.

 

תמצית העובדות וטענות הצדדים

2. המבקשת היא חברה המעניקה שירותים, בין היתר, ליבואניות רכב באמצעות התאמת רכבים שונים לייעודם. למשל, מעניקה המבקשת שירותי התאמת רכב מסחרי לרכב להסעת נוסעים, הכולל דיפונים מיוחדים, כיסאות וריפוד מיוחד.

3. המשיבה היא חברה העוסקת בתחום הנגרות ומשנים רבות העניקה למבקשת שירותי נגרות בתחום הרכב לפי דרישות ומפרטים שסיפקה לה המבקשת. למשל, המשיבה ביצעה בתוך רכב מסחרי עבודות נגרות לשם התאמתו לרכב הסעות.

4. אף-על-פי שלא הוצג הסכם בכתב, אין עורר שהמשיבה הייתה קבלן משנה של המבקשת בתחום ייחודי זה של עבודות נגרות רכב. שיטת העבודה שהשתרשה בין הצדדים היא שהמשיבה מבצעת את העבודות, מגישה חשבון לאישור ואם המבקשת מאשרת אותו, היא מוסרת לה שיקים שנפרעים לאחר מספר חודשים ממועד ביצוע העבודות בפועל. המשיבה טענה כי מדובר ב"שוטף + 150" ואילו מנהל המבקשת והמצהיר מטעמה-מר גבי חייקין (להלן: "מר חייקין") טען לפניי היום שמדובר ב"שוטף + 120 ימים" (ראו פרוטוקול הדיון מהיום עמוד 3 שורה 4) .

5. בתאריך 27.2.20 הגישה המשיבה נגד המבקשת תביעה בסדר דין מקוצר בסך 505,188 ₪. בין היתר נטען בכתב התביעה, כי המשיבה ביצעה עבור המבקשת עבודות רבות ובגינן מסרה המבקשת לידי המשיבה מספר שיקים לפירעון ובסך כולל של כ-482,350 ₪. השיקים נמסרו למשיבה לאחר שעבודותיה אושרו בידי המבקשת, נחתמו תעודות ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח