חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > תא"ק (חדרה) 7606-02-20 - חיים אורן רוזנברג נ' פ. מרום שירותי בניה ופרוייקטים בע"מ ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"ק (חדרה) 7606-02-20 - חיים אורן רוזנברג נ' פ. מרום שירותי בניה ופרוייקטים בע"מ ואח'

תא"ק (חדרה) 7606-02-20

חיים אורן רוזנברג

נ ג ד

פ. מרום שירותי בניה ופרוייקטים (2003) בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד דורון שמעוני ואח'

בית משפט השלום בחדרה

[20.02.2021]

כב' הרשמת הבכירה טלי מירום

החלטה

 

1. בפניי שתי בקשות: בקשה לביטול פסק דין שניתן על ידי ביום 24.6.2020 בהעדר בקשה למתן רשות להתגונן מטעם המבקש, ובקשה להארכת המועד להגשת בקשת הביטול. שתי הבקשות תידונה במאוחד.

2. ביום 4.2.2020 הגישה המשיבה תביעה בסדר דין מקוצר על סך של 21,258 ₪ נגד המבקש, בגין יתרת חובו כלפיה עבור עבודות לשיקום בית-רשת לאתרוגים שביצעה עבורו. נטען, כי חרף פניות חוזרות ונשנות נמנע המבקש מלשלם את חובו, שהסתכם ברובו בשיעור המע"מ החל על העסקה, וכי בשלב מסויים החל לטעון כלפיה לליקויים בעבודתה ואף לדרוש ממנה פיצוי בגין הנזקים שנגרמו לו עקב כך. לכתב התביעה צורפו הצעת המחיר לשיקום בית-הרשת, החשבונית על מלוא הסכום, קבלות על התשלומים ששילם המבקש על חשבון הסכום המלא וכרטסת הנהלת החשבונות של המבקש אצל המשיבה. כן צורפו התכתבויות בין הצדדים. מכל אלו טענה המשיבה כי התביעה ראויה להתברר בסדר דין מקוצר.

3. ביום 24.6.2020, ומשלא הוגשה בקשת רשות להתגונן מטעם המבקש, הגישה המשיבה בקשה למתן פסק דין בהעדר הגנה. לבקשה צורפו אישור מסירה ותצהיר מוסר, לפיהם הומצא כתב התביעה למבקש בדרך של הדבקה במענו בבתי אונגר בירושלים (כך על פי אישור משרד הפנים שצורף לבקשה), וזאת לאחר שלושה ביקורים בהם לא היה איש בבית. לבקשה צורפו צילומים של בית המבקש, של תיבת הדואר הנושאת את השם "רוזנברג" ושל דלת הבית עליה הודבק אישור המסירה. בו ביום נעתרתי לבקשה ונתתי פסק דין נגד המבקש כמבוקש.

4. ביום 15.10.2020 הוגש לתיק יפוי כח מטעם בא כוחו של המבקש. ביום 1.12.2020 הוגשו בקשת הארכה להגשת בקשת ביטול פסק הדין ובקשת הביטול עצמה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח