חדשות משפטיות

דף הבית > פסקי דין > תא"ק (ירושלים) 50142-05-17 - בנק מזרחי טפחות בע"מ נ' לידור פרסום ושיווק בע"מ ואח', החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תא"ק (ירושלים) 50142-05-17 - בנק מזרחי טפחות בע"מ נ' לידור פרסום ושיווק בע"מ ואח'

תא"ק (ירושלים) 50142-05-17

בנק מזרחי טפחות בע"מ

נ ג ד

1. לידור פרסום ושיווק בע"מ

2. פנחס לוי לידור

3. ז'קלין לוי

בית משפט השלום בירושלים

[29.06.2017]

לפני

כב' הרשם הבכיר ניר נחשון

החלטה

 

1. לפני בקשה להורות על ביטול צווי עיקול זמני, על סך 1,055,047 ₪, שהוטלו ברישום על נכסי דלא ניידי של המבקשים (נכס דירה בקומה 22 המצויה בפרויקט הידוע בשמו המסחרי-"מגדלי הצעירים" בתל-אביב, נכס דירה בקומה ה-31 ב-"מגדלי הצעירים" בתל-אביב וקוטג' ברחוב האייל 13 בשכונת מלחה בירושלים), להבטחת תביעה שהוגשה על ידי המבקש. הואיל והעיקול הוטל במעמד צד אחד, נדונה הבקשה DE-NOVO. בנוסף יוער, כי הצדדים האריכו והפליגו בכתבי טענותיהם למעלה מן הצורך בשלב מוקדם זה של ההליך כאשר בהחלטה זו יפורטו טענות הצדדים בקצירת האומר.

2. לטענת המבקש, למשיבים חוב לבנק בגובה של למעלה ממיליון ₪ אותו לא הסדירו משך תקופה ארוכה. בבעלות הנתבעים שני נכסי מקרקעין, זאת, לאחר שנודע למבקש, כי בחודש פברואר 2017 נמכר נכס מקרקעין שלישי שהיה בבעלותם כאשר תמורתו חולקה לנושים שונים מבלי להסדיר החוב הקיים להם כלפיו. בנוסף, בחקירתו הנגדית במסגרת בירור הבקשה לביטול עיקולים הודה המשיב 2, כי בכוונתו למכור בתוך 60 יום אף את הדירה השנייה המצויה במגדלי הצעירים בתל אביב ולהעביר את כספי תמורתה להוריו. לטענת המבקש, אין להסיר את העיקולים נוכח קיומם של כל התנאים הקבועים בתקנות לצורך הותרתו, זאת, בין היתר, בשים לב להיקף החוב העצום וקיומם של חובות נוספים בהיקפים גדולים לנושים אחרים.

3. אשר לתנאי קיומה של עילת תביעה טוען המבקש, כי אין חולק על קיומו של חוב גבוה הרובץ לפתחם של המשיבים לטובתו אשר אף לשיטתם אינו נופל מסך של 800,000 ₪. לטענת המבקש קיימת לו עילת תביעה מוצקה ולא בכדי נציג המבקש לא נחקר בעניין זה. בנוסף, סבור המבקש, כי יש לדחות טענת המשיבים, כי נגרמו להם נזקים בעקבות מעשיו או מחדליו בעקבות אי דחיית מועד הפגישה שנקבעה בין הצדדים לאחר שהמשיב 2 עבר תאונת דרכים ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח