חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > תפ"ח (באר-שבע) 23362-03-13 - מדינת ישראל נ' פלוני, הכרעת דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
תפ"ח (באר-שבע) 23362-03-13 - מדינת ישראל נ' פלוני

תפ"ח (באר-שבע) 23362-03-13

מדינת ישראל

ע"י ב"כ עו"ד סיגל דהן-הירש - פמ"ד

נ ג ד

פלוני

ע"י ב"כ עו"ד טלי תמרין

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע

[19.06.2018]

בפני , השופטת ר. יפה-כ"ץ - אב"ד : כב' הנשיאה

כב' השופט א. ואגו

השופט כב' ס , י. צלקובניק . הנשיאה

הכרעת דין

 

השופט א. ואגו:

 

כללי:

1. עניינה של הכרעת הדין הינו כתב אישום שהוגש כנגד הנאשם, המייחס לו ביצוע שורת עבירות מין חמורות כנגד בתו, כ.ל., קטינה ילידת.1996 (להלן: "המתלוננת"), לאורך שנים ארוכות, וכן מעשי אלימות בשני ילדיו - המתלוננת ואחיה, ו.ל., קטין יליד.2003.

כתב האישום בתיק זה, הוגש ביום 12.03.13, ובמסגרתו, בחלק הכללי, מיוחס לנאשם, כי לפני עלייתו ארצה עם בני משפחתו, בשנת 2009, ביצע בבתו, המתלוננת, מעשים מיניים רבים. באישום הראשון של כתב האישום, מיוחסים לנאשם ביצוע מעשי סדום מרובים במתלוננת, החל משנת 2009, ובדירות שונות בהן התגורר יחד עם משפחתו, וכן מעשי אינוס החל משלהי שנת 2012. באישום השני מיוחסים לנאשם ביצוע עבירות תקיפה שונות כלפי המתלוננת וכלפי אחיה, בנו הצעיר, בהיותם חסרי ישע, וזאת החל משנת 2009 ועד שנעצר. מאז מעצרו של הנאשם, ביום 28.02.13, עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, הוארך מעצרו, באופן חריג ביותר, פעם אחר פעם - 19 במספר, על-ידי ביהמ"ש העליון.

עסקינן במשפחה נוצרית אדוקה, שעלתה לישראל מאוקראינה, בשנת 2009, ובמעשים, אשר על-פי הנטען, החל הנאשם בביצועם, עוד טרם עלייתם ארצה. כפי שנראה בהמשך, התנהלות המתלוננת והוריה, בהקשר הדתי, אינה מנותקת מאמירות והלך רוח, שמצאו ביטוי גם בהקשר העבירות הנדונות. הועלו נרטיבים של שכר ועונש, גן עדן וגיהינום וישועת שמים, בשיח בין האב לבתו, ובשיחות בין האם למתלוננת, לאחר החשיפה, וגם הנערה הציפה תכנים כאלה בפני גורמי הטיפול. מלבד הנאשם, נחקרה בפרשה גם אמה של המתלוננת, ובשלב מאוחר יותר, אף הוגש נגדה כתב אישום ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח