חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ת (חדרה) 38567-03-20 - חיידר שהאב ע"י נ' מועצה מקומית ג'סר אל זרקא ע"י, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ת (חדרה) 38567-03-20 - חיידר שהאב ע"י נ' מועצה מקומית ג'סר אל זרקא ע"י

ת"ת (חדרה) 38567-03-20

חיידר שהאב ע"י

עו"ד ב"כ מוחמד ג'ורבאן

נ ג ד

מועצה מקומית ג'סר אל זרקא ע"י

עו"ד ב"כ האשם דלאשה ואח'

בית משפט השלום בחדרה

[25.03.2021]

כב' הרשמת הבכירה טלי מירום

 

פסק דין

 

1. ביום 17.7.2012 הגישה המשיבה בלשכת ההוצל"פ בעכו תביעה על סכום קצוב בסך של 33,430 ₪, חובו של המבקש כלפיה בגין תשלומי ארנונה, מים והיטל ביוב. לכתב התביעה צורף פירוט חיובים על שם המבקש, לשנים 2007 - 2011.

2. ביום 8.3.2020 הגיש המבקש התנגדות לביצוע התביעה וכן בקשה להארכת המועד להגשת ההתנגדות. בתצהיר התמיכה בבקשותיו טען, ראשית, כי לא קיבל אזהרה בתיק ההוצל"פ, וכי נודע לו אודות הליך זה מבירור שערך לאחרונה בהוצל"פ. לטענתו, הופתע לגלות כי התיק עודנו פתוח, שכן הגיע לטענתו להסכמה עם המשיבה לסגירת התיק, משום שבמועדים בגינם הוגשה התביעה לא חב למשיבה כספים כלשהם בגין חיובי ארנונה, מים, ביוב או כל היטל אחר, שכן כל החיובים שולמו על ידי קיזוזם באופן אוטומטי ממשכורתה של בת זוגו, שעבדה אז אצל המשיבה. עוד טען, כי מהרישומים בתיק ההוצל"פ עולה כי נגבו מהמבקש במסגרתו סכומים גבוהים.

3. ביום 3.1.2021 עמד המבקש לחקירה על תצהירו. במסגרת חקירתו אישר כי היה בהליך של איחוד תיקים בלשכת ההוצל"פ, וכי התיק הנוכחי צורף לתיק האיחוד והמבקש אף שילם במסגרתו גם עבור התיק הנוכחי; כן חזר וטען כי חלק מהתשלומים שולמו על ידי גבייה מהמשכורת, כנטען בתצהירו.

4. בסיכומיו טען ב"כ המבקש, ראשית, כי כפירת המבקש בהמצאת האזהרה בתיק ההוצל"פ לידיו לא נסתרה, וגם אם ידע אודות התיק, אין בכך כדי לגבור על חובת ההמצאה כדין. כן חזר על טענות המבקש בתצהיר אודות גביית החוב באמצעות משכורתה של בת זוגו של המבקש, כבר לאחר פתיחת תיק ההוצל"פ, קרי, לפני שנים. חרף זאת, טען, תשלומים אלו לא מצאו ביטוי ברישומי המשיבה, והיא אף לא פעלה, כמוסכם, לסגירת התיק. לאור כל אלו עתר ב"כ המבקש לקבלת ההתנגדות ולהארכת המועד להגשתה.

...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח