חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ת (חיפה) 63580-07-20 - בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ נ' מוסטפא זבידאת, פסק דין
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ת (חיפה) 63580-07-20 - בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ נ' מוסטפא זבידאת

ת"ת (חיפה) 63580-07-20

בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ

נ ג ד

מוסטפא זבידאת

בית משפט השלום בחיפה

[26.08.2020]

כב' הרשמת הבכירה אילנה הדר

פסק דין

 

בפניי בקשה להארכת מועד להגשת התנגדות על סכום קצוב, וכן התנגדות לביצוע תביעה על סכום קצוב, על סך של 3,423.34 ₪.

בכתב התביעה טוענת התובעת, שהנתבע התקשר עמה בהסכם לרכישת ציוד וקבלת שירותי תקשורת שונים, התחייב לשלם בגינם ולא עשה כן, כך שנותר חייב לה את סכום התביעה.

התובעת צירפה לכתב התביעה חשבונות והעתקים צילומיים של צילומי מסך מתוך מערכת התובעת המעידים על אמצעי תשלום ותשלומי עבר של הנתבע לתובעת.

בתצהיר שתומך בהתנגדות טוען הנתבע, שביקש זיכוי בגין תקופה שבה היו תקלות בקווי הטלפון בשכונה עקב מי גשמים שגרמו לניתוקים חוזרים ונשנים, ולאחר שדרישתו לזיכוי לא נענתה, נותק קו הטלפון בחודש יוני 2019, עקב אי תשלום במועד. לטענתו, שילם בחודש נובמבר 2019 סכום של 1,155 ₪ ומאז לא הפסיק לשלם עד יום חתימתו על התצהיר. הנתבע לא צירף כל מסמך המעיד על הנטען.

התובעת השיבה להתנגדות וטענה, שהנתבע מטעה באשר לתשלום חובו כלפי התובעת. לדבריה, תחת שמו של הנתבע מתנהלות אצלה שתי תיקיות. באחת התיקיות נוצר חוב, שהוסדר תמורת סך של 1,155 ₪ כפי שטוען הנתבע ואותו קו טלפון חובר חזרה ועובד עד היום. עם זאת, החוב בתיקיה השניה לא הוסדר וכן לא הוסדר חוב בגין שתי מצלמות ונתב, שעל הנתבע היה לשלם תמורתו או להשיבו לתובעת. התובעת צירפה מסמכים המעידים על האמור.

התובעת הודיעה שהיא מוותרת על חקירת הנתבע מבלי שיהיה בכך כדי להודות בטענותיו, ובהתאם ניתנת החלטתי זו לפי תקנה 205(ג) לתקנות סדר הדין האזרחי, תשמ"ד - 1984.

דיון והכרעה

סעיף 81א'1(ד)(2) לחוק ההוצאה לפועל, התשכ"ז-1967 קובע, כי התנגדות לביצוע תביעה על סכום קצוב המועברת לבית משפט, דינה כדין בקשת רשות להתגונן ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח