חדשות משפטיות

חוזים לרכישה
 
דף הבית > פסקי דין > ת"ת (צפת) 45973-07-20 - גילת יוסף נ' בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ, החלטה
חיפוש בתקדין לייט

בתקדין לייט 4,450,550 פסקי דין וכתבות ביזפורטל

ייתכן שתוצאות החיפוש מכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שחיפשת בנפרד,
על מנת לחפש את הביטוי המדויק יש לתחום אותו במרכאות. לדוגמא: "מדינת ישראל"
ברשימת התוצאות מוצגים רק חלק מן התווים של פסק הדין/ההחלטה,
אשר מיקומם במסמך תלוי במילות החיפוש שנבחרו, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאת ההליך.
על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.
פסקי דין – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח
ת"ת (צפת) 45973-07-20 - גילת יוסף נ' בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ

ת"ת (צפת) 45973-07-20

גילת יוסף

נ ג ד

בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ

בית משפט השלום בצפת

[04.04.2021]

כבוד הרשמת בכירה עביר גבריס

החלטה

 

לפני התנגדות לביצוע תביעה על סכום קצוב בסכום של 621 ₪ וכן, בקשה להארכת מועד להגשת ההתנגדות.

המבקשת טענה בהתנגדות כי כתב התביעה הגיע אליה בחודש יוני בתקופת הקורונה , כי ניסתה להגיע להבנות עם התובעת וכי ערכה מספר טלפונים עם התובעת ובא כוחה אולם ללא הצלחה. עוד טענה המבקשת כי התביעה אינה צודקת, כי התובעת מנסה להתעשר על חשבונה שלא כדין, כי היא נמצאת בהיריון בסיכון ונמצאת בשמירת היריון ולכן לא תוכל להסדיר ייצוג ולכן מבקשת לאפשר לה להגיש כתב הגנה במועד מאוחר יותר.

המבקשת הגישה תצהיר נוסף לתיק ובה ציינה כי עקב מצבה הרפואי לא הצליחה להגיש התנגדות במועד, כי פנתה למשרד עורכי הדין בהסברים ובבקשות לעניין החוב וכי אינה חייבת אותו עקב ביטול ההתקנה שהוזמנה .

המשיבה הגישה תגובה ולפיה מעיון בהתנגדות עולה כי אין כל טענת הגנה כנגד החוב, כי בהתאם לרישומיה, המבקשת ביקשה להצטרף לשירותיה בשנת 2019, כאשר ההרשאה לחיוב שמסרה לא כובדה ונוצר החוב נשוא התביעה וכי חזקה כי מי שחותם על חוזה כי הוא מכיר את תוכנו. עוד נטען כי המבקשת מעלה טענות כלליות ללא פירוט כנדרש ממבקש רשות להתגונן וכי אין מחלוקת כי המבקשת קיבלה שירותים מהמשיבה ומשכך עליה לשלם את יתרת החוב למשיבה.

הצדדים זומנו לדיון.

ב"כ המבקשת סיכם כי למבקשת יש הגנה טובה , כי עד 2015 הייתה מחוברת לבזק בשילוב עם יס , כי בשנת 215 התנתקה והחזירה ציוד , כי בשנת 2017 בדקה אפשרות להתחבר שנית לבזק וכי תואמה לה התקנה וכי עת פנו אליה לשינוי מועד ההתקנה, ביקשה לבטל את העסקה, כלומר לא היה טכנאי בביתה, לא הותקן לה ציוד, לא חתמה על שום מסמך ולכן לא הייתה לה כל אפשרות לבצע גלישה. עוד טען ב"כ המבקשת כי חודש לאחר מכן, המבקשת ראתה חיוב בחשבון האשראי ...במסמך זה מוצגים רק 2,500 התווים הראשונים של פסק הדין/ההחלטה, ולא ניתן בהכרח ללמוד מהם על תוצאות ההליך. על מנת לצפות במסמך המלא, יש לרכוש אותו.

חוקים – רכישה
עלות המסמך 99 ש"ח