תקדין לייט
אודות מאגר "תקדין לייט"

ברוכים הבאים למאגר "תקדין לייט", המהווה חלק מפורטל "תקדין" מבית חשבים ה.פ.ס מידע עסקי בע"מ (להלן: "חשבים").

מאגר "תקדין לייט" כולל בתוכו את כל מסמכי הפסיקה המשפטיים אשר מצויים גם במאגר "תקדין", למעט אלה שהוסרו לבקשת בעל דין ובכפוף לשיקול דעתה של חשבים. גלישה בפורטל "תקדין", וכן גלישה, צפייה בתכנים ושימוש בשירותים המוצעים במאגר "תקדין לייט" כפופים לתנאי השימוש.

מאגר "תקדין לייט" מאפשר הן לציבור עורכי הדין והמשפטנים, אך בראש ובראשונה לציבור הרחב, ללמוד אודות פסקי הדין וההחלטות אשר פורסמו על ידי הנהלת בתי המשפט, באופן מקוון, מהיר, ונגיש. לציבור הרחב ניתנת גישה קלה ונוחה לאיתור פסקי דין והחלטות האמורים באמצעות מנועי חיפוש אינטרנטיים, על ידי הקשת מילות חיפוש רלבנטיות, כגון מונחים משפטיים, מספרי הליך, שמות צדדים וכו' במנוע החיפוש המקוון. ניתן גם להיכנס באופן ישיר למאגר "תקדין לייט" באמצעות כניסה לכתובת: www.takdin.co.il/searchg.

בהקלקה על ההפניה למאגר "תקדין לייט" במנוע החיפוש המקוון, נפתח מסך תוצאות ראשון אשר בו מתקבלת רשימת תוצאות של מספרי ושמות ההליכים אשר כוללים בתוכם את מילת החיפוש שהוקלדה.

לאחר הקלקה על החלטה או פסק דין בהליך מסוים שהופיע ברשימת התוצאות, כאמור לעיל, נפתח מסך בו כלולים 2,500 התווים הראשונים מאותה החלטה או פסק דין, לרבות מספר ההליך והצדדים המעורבים, ללא כל עלות. למעוניין לרכוש את המסמך במלואו, ניתנת אפשרות לעשות כן בעלות חד פעמית עבור כל מסמך מבוקש, בסך של 26 ₪, עלות זו עשויה להשתנות מעת לעת.

על מנת לייעל חיפוש של ביטוי מדויק במאגר "תקדין לייט", אנו מציעים לתחום אותו במרכאות, שכן חיפוש ביטוי ללא מרכאות עשוי להוביל לתוצאות המכילות מסמכים בהם מופיעות המילים שהוקלדו בנפרד ולא כביטוי.